Догори
Дати відгук

Сьогодні в Україні відзначають День довкілля

Бажаємо всім прозорого повітря, чистої води  і рівноваги всіх екологічних змінних.

1 хв на прочитання17 Квітня 2021, 13:30
Сьогодні в Україні відзначають День довкілля Сьогодні в Україні відзначають День довкілля
Поділитись:

Відзначення цього дня кожного року допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

За минулий рік було чималово викликів для українців. Глибокою раною для нації є війна, яка наразі відбувається на Сході, в ході якої гинуть люди і все, що навколо військових дій. Прикрий сум та злість виникають щодо дій окупаційної влади Криму, яка знищує півострів. Українці побачили як свої ж люди можуть стати причетними до загибелі тисяч журавлів та птахів із "Асканії-Нова", а також стали свідками того, на що людська недбалість може перетворити водойми.

Ми маємо не забувати, що довкілля — це всі ми. Всі, хто живе у цій країні і кожного дня відповідально ставиться до свого життя і життя тварин, до землі і до водойм, до того як  можна і треба споживати те, що дає людині природа. Адже люди мають ще врятувати ліси і парки, подбати про  зникаючі види тварин та стратегічно вибудувати шлях до чистого повітря.  

Команда Greenpost вітає всіх з Днем довкілля. Нехай кількість забруднень атмосфери зведеться до мінімуму. Хай зникне геть браконьєрство і  стане менше втручань у життя флори і фауни.  Бажаємо всім прозорого повітря, чистої води  і рівноваги всіх екологічних змінних.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.