Якщо ви плануєте тривалу подорож на машині з дитиною, щоб у дорозі у неї не розболівся живіт, заздалегідь продумайте раціон харчування, пише zdorovia.
Із напоїв ідеальний варіант - бутильована вода без газу або теплий чай. Пакетовані соки, морси та газування намагайтеся давати дитині якомога рідше. Газовані солодкі води та соки містять багато цукру та консервантів. Вони погано діють працювати шлунково-кишкового тракту.
Молочні продукти, а також м'ясні та рибні страви в дорогу не беремо. Вони швидко псуються, можна отруїтися. А якщо вже наважилися, то візьміть домашні котлети чи йогурт, зберігайте це все у сумці-холодильнику.
Про всяк випадок покладіть у холодильник додаткові акумулятори холоду. Але з'їсти їжу, що швидко псується, потрібно на першій же стоянці.
Чим ще варто запастися в дорогу, так це овочами та фруктами. Огірки, морква, яблука, груші - підійде все. Вдома ретельно помийте овочі та фрукти губкою, висушіть і покладіть у герметичний пакет чи контейнер.
У дорозі завжди хочеться чогось погризти. Чипси та пакетовані сухарики не купуйте. Запропонуйте дитині горіхи, хлібці, сушіння. Також для перекусів можна використовувати каші та картопляні пюре швидкого приготування. Але захоплюватись ними не варто.
У жодному разі не годуйте дитину в кафе та придорожніх фаст-фудах. Не купуйте пиріжки та чебуреки у приватників. І утримайтеся від морозива. Цей десерт дуже часто стає причиною харчових отруєнь та застуд.
Раніше ми писали: Лікар розповів, чому відсутній апетит зранку