Чому грудень — місяць мігреней і як це можна виправити
Щоби сміливо вступати в новий рік без болю, втоми і негативу.
Грудень багатий не на сніг, а на мігрені, нагадує Всеукраїнська спільнота людей з болем голови.
У грудні сильно зростає кількість пацієнтів із частими, тривалими приступами мігрені, які не завжди піддаються знеболенню, ідеться в повідомленні.
Ми всі в схожих умовах, усі стаємо інколи заручником обставин і ситуації, пандемії, втоми, апатії. Ми не можемо змінити ситуацію, але ми можемо вибрати, що відчувати: бадьорість, радість, спокій чи втому, апатію і розпач. Ми можемо пробачити собі незроблені справи, ми можемо подякувати собі за прожитий досвід, ми можемо нарешті не «витискати останнє» і просто взяти паузу і розслабитися. Ми можемо себе любити. Мігрень — це лише схильність... Наш внутрішній спокій — потужний метод профілактики приступів», — наголошує Всеукраїнська спільнота людей з болем голови.
Щоби сміливо вступати в новий рік без болю, втоми і негативу, у Всеукраїнська спільнота людей з болем голови радять пам'ятати прості речі: нормальний якісний сон, спокій, адекватний час роботи і час відпочинку, регулярні аеробні дозовані фізичні навантаження, достатньо води, збалансоване харчування, позитивні емоції.
Також ми розповідали, коли не варто приймати таблетки при головному болі.