Догори
Дати відгук

Частка відходів, що переробляються, у Києві зросла до 10%

Майже половина з 6 300 контейнерних майданчиків у столиці вже забезпечені можливістю сортування сміття.

1 хв на прочитання5 годин тому
Фото: ілюстративне Фото: ілюстративне
Поділитись:

Частка побутових і будівельних відходів у Києві, що спрямовуються на повторне використання або переробку, зросла до 10%. А це свідчить про те, що свідомість жителів столиці щодо сортування відходів зростає. І це позитивно впливає на екологічну ситуацію в місті. Про це розповів в.о. директора КП «Київкомунсервіс» Максим Ляшкевич, пише видання Big Kyiv.

На сьогодні підприємство обслуговує 6 300 контейнерних майданчиків у столиці. З них 43% вже забезпечені можливістю сортування. Це майданчики, де встановлено контейнери для змішаних відходів і сухої фракції або так звані «дзвіночки» для роздільного збору скла та полімерів.

«43% — це і не мало, і не багато, адже створення інфраструктури роздільного збору є досить затратним процесом. Проте ми бачимо, що мешканці стають більш свідомими та відповідальними у питаннях екології. Вони розуміють проблему забруднення довкілля і все частіше звертаються до нас із запитами на встановлення контейнерів для сортування», — зазначив Ляшкевич.

Підприємство оперативно реагує на запити громадян, облаштовуючи нові майданчики для роздільного збору сміття. В результаті все більше киян долучаються до сортування відходів, що сприяє зменшенню обсягів сміття, яке потрапляє на полігони.

Для будинків, де вивезення сміття організовується ОСББ або житловими кооперативами, мешканцям рекомендують звертатися до голів правління з ініціативою створення інфраструктури для роздільного збору відходів.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.