Догори
Дати відгук

Зелене майбутнє України: активізація міжнародної підтримки для кліматичної політики

Міндовкілля активізує співпрацю з партнерами задля втілення кліматичної політики України.

2 хв на прочитання07 Жовтня 2024, 19:52
Фото: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України Фото: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України
Поділитись:

Вікторія Киреєва, заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, взяла участь у презентації проєкту «EU4ClimateResilience» і Національній конференції «PROGRESS», - повідомляє Міндовкілля. Ці ініціативи спрямовані на підтримку країн Східного партнерства, включно з Україною, у впровадженні ефективної кліматичної політики. 

«Україна демонструє свою відданість європейському порядку денному та Зеленому курсу ЄС. Наразі для нас є пріоритетом розробка та впровадження дієвої кліматичної політики. І в цьому році Уряд схвалив Стратегію формування та реалізації державної політики у сфері зміни клімату на період до 2035 року, а наш законопроєкт «Про основні засади державної кліматичної політики» готується до другого читання у ВРУ. Ми тримаємо курс на євроінтеграцію, та розраховуємо на підтримку проєкту EU4ClimateResilience в розширенні переліку видів діяльності, що підпадають під регулювання в межах МЗВ, який відповідатиме переліку в Директиві 2003/87/ЄС», –  заявила заступниця Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Вікторія Киреєва.

Міндовкілля | кліматична політика | міжнародне співробітництво

Проєкт PROGRESS фокусується на адаптації сільськогосподарського сектору та інших галузей до вимог Європейського зеленого курсу, що сприятиме стійкому розвитку та екологічній модернізації. 

«Ми хотіли б сприяти зменшенню викидів парникових газів, а також розглянути питання адаптації до змін клімату не лише в муніципальному контексті, а й у сільськогосподарському секторі, а також, що дуже важливо, впровадженні механізмів зеленого фінансування в Україні», – зазначила Мартіна Кольб, Програмна директорка, PROGRESS/EU4ClimateResilience Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

«EU4ClimateResilience» і «PROGRESS» також передбачають дослідження для розроблення адаптаційних стратегій до кліматичних змін і планування їхнього впровадження в Україні.

На заході були присутні 150 учасників, включаючи представників від Європейського інвестиційного банку Східної Європи, Міністерства навколишнього середовища Німеччини, міжнародних організацій і українських інституцій.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко
Річка Малий Утлюк біля місця впадіння в Утлюцький лиман, Якимівський район, Запорізька обл., Україна. Фото: Maxim Gavrilyuk
Річка на Запоріжжі отруєна шахтними водами з захопленого комбінату
3 хв на прочитання51 хвилину тому
Цвітіння Noctiluca scintillans в затоці Омана. Зображення створено ШІ
Море без життя? Біолюмінесценція стала передвісником світової катастрофи
4 хв на прочитання9 годин тому
Виступ Метте Фредеріксен на пленарному засіданні Європарламенту
«Європа не буде вільною без України»: сильна промова прем’єрки Данії
5 хв на прочитання10 годин тому
Фото: Pinterest.com
Сад мрії: арки-парасольки для квіткових композицій — несподівано стильне рішення
2 хв на прочитання15 годин тому
Чоловік готовий віддати дім та заощадження незнайомцю – але з однією важливою умовою
5 хв на прочитання16 годин тому
У Кропивницькому судять директора фірми за махінації на ремонті колектора
1 хв на прочитанняВчора
Евакуйована скульптура «Олень» стала голосом України на бієнале
2 хв на прочитанняВчора
Більше, ніж просто риба: як калкан чорноморський став індикатором стану Чорного моря та об'єктом геополітики
2 хв на прочитанняВчора