Догори
Дати відгук

Якщо хочете жити, мусите пити: лікар про те, як збільшити шанси на легкий перебіг коронавірусу

Якщо  людина  постійно п'є рідину, це  сприяє тому, що кров не згущується, а залишається рідкою.

2 хв на прочитання06 Листопада 2020, 10:34
Поділитись:

Лікар-анестезіолог Рівненської обласної дитячої лікарні Павло Сільковський, який сам хворів на Covid-19, у своєму відео у Facebook  зауважив, що при коронавірусі є вкрай важливим багато пити.

"Якщо хочете жити, мусите пити! Пити — це просто, пити — це дешево. Але пити — це не просто пунктик для доповнення лікування. Це і є лікування, яке з великою ймовірністю профілактує ускладнення і допоможе пройти хворобу в легшій формі", — говорить лікар.

За словами Сільковського є декілька причини,  чому все-таки важливо пити.

"Коли наше тіло нагрівається від температури, ми втрачаємо дуже багато рідини. Вода в організмі необхідна для багатьох моментів і коли в організмі трапляється "пожежа", потрібна вода. Коли ми п'ємо воду, ми даємо сигнал організму, що йому не треба економити воду, і не варто зосереджуватися на цьому", — пояснює лікар. 

За словами Павла Сільковського, вірус вражає  клітину і заходить всередину,  там робить свою руйнівну роботу. Організм як правило не може дістати вірус, тому що він захований в клітині, але він може розрізнити клітину в якій є вірус.

"Що робить тоді організм? Він бере і вбиває цю клітину, уражену віусом. Відповідно, є багато уражених клітин, і створюється токсичний вплив на організм. Для того щоб цей токсичний вплив на організм був менший, потрібно багато пити. Таким чином ми допомагаємо організму очиститися від уражених клітин", — говорить медик.

Крім того, при ковіді кров згущується, нагадує фахівець, і якщо  людина  постійно п'є рідину, це  сприяє тому, щоб кров не згущувалася, щоб кров була рідшою.

"Таким чином ми організму говоримо: "Борись!" Краще пити звичайну воду. Можна пити і все що завгодно, окрім алкоголю, але багато і порціями, ковточками.  Пити можна і холодне, і гаряче. Прості речі рятують життя. Коли ми вживаємо багато рідини, ми збільшуємо шанси на легкий перебіг коронавірусу", — радить лікар.

І додає, що для дорослої людини це 3-4 літри, можна навіть більше.

"Дяка Богу, води в Україні достатньо. Найважливіші ліки поряд з вами. Одужуйте!" — звертається Сільковський.

Відомі шість порад від лікаря, який перехворів COVID-19.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.