Догори
Дати відгук

Як правильно встановити дизельний генератор?

Критерії вибору дизельного пристрою.

2 хв на прочитання29 Травня 2024, 11:29
Як правильно встановити дизельний генератор? Як правильно встановити дизельний генератор?
Поділитись:

Електрогенератор давно став обов'язковою покупкою для комфортного життя у приватному будинку та для нормальної роботи бізнесу. Це виправдано, оскільки аварійні відключення електрики трапляються часто, а велика кількість побутової та комп'ютерної техніки потребує джерела енергії.

Якщо потрібна електростанція, що має велику потужність і здатна працювати тривалий час, варто придбати дизельний генератор.

Критерії вибору дизельного пристрою

Перед покупкою, варто з'ясувати, які характеристики повинен мати ваш пристрій:

  • Потужність. Має бути достатньою для всіх електроприладів, які підключатимуться до генератора.
  • Автономність. Час автономної роботи залежить від обсягу паливного бака та середньої витрати палива.
  • Тип запуску. Може бути автоматичним чи ручним.

Також важливо визначити місце, де буде встановлена ​​енергетична установка. Про це варто задуматися до покупки, адже їх модельний ряд включає пристрої різних габаритів та ваги, стаціонарні та мобільні, відкриті та закриті.

Як вибрати місце для встановлення пристрою?

Щоб дизельний генератор завжди був у робочому стані та готовий до підключення. Місце для його встановлення повинне відповідати кільком критеріям:

  • Захист від атмосферних опадів. Навіть генератори із захисним кожухом повинні бути захищені від потрапляння вологи, вона може стати причиною неполадок і виникнення корозії.
  • Наявність гарної вентиляції. Під час роботи пристрою виділяються вихлопні гази, їхнє скупчення у закритому приміщенні смертельно небезпечне для людини. Тому головне правило безпечної експлуатації - наявність гарної витяжки або природної вентиляції.
  • Враховує рівень шуму. Під час роботи досить сильно шумлять, рівень шуму може досягати 90 дБ. Це може спричиняти суттєвий дискомфорт, тому місце встановлення такої техніки має бути розташоване віддалено.
  • Робота за мінусових температур. Особливість дизельних моделей – складності у запуску при мінусовій температурі через замерзання палива. Якщо генератор планується встановлювати під навісом на свіжому повітрі, краще придбати більш дорогу модель, що має функцію підігріву двигуна.
  • Рівень вихлопних газів. Вихлопні гази – один із недоліків пристрою на дизельному паливі, але сучасні моделі відомих виробників мають каталітичний нейтралізатор, який суттєво знижує кількість вихлопних газів.

Правильно підібране та обладнане місце для встановлення має велике значення. Ідеальне рішення - окреме приміщення, розташоване на відстані від будинку, обладнане потужною вентиляцією та звукоізоляцією. Часто для цього використовують котельню, гараж або господарське приміщення. Також це може бути окремо збудований навіс.

Також важливо забезпечити безпечну експлуатацію генератора https://220volt.com.ua/generatory/tip_generatora_dizelnie_generatori/. Поряд з ним не повинно бути легкозаймистих матеріалів. На випадок займання поряд має бути робочий вогнегасник, а також пожежна сигналізація.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Фото: Телеграм-канал «Садівник»
Живопліт із гортензій: цікава ідея для ландшафтного дизайну (ФОТО)
1 хв на прочитання42 хвилини тому
Курячі стріпси Смачна страва Закуска з курятини
Як приготувати курячі стріпси: закуска для частування гостей
1 хв на прочитаннягодина тому
Фото: 5 канал
Трійця, яка збігається з Купайлом: як підготуватися до свята, щоб запустити в своєму житті позитивні і яскраві зміни
3 хв на прочитання2 години тому
Урожай помідор Рослинні хвороби Закарпаття Загибель врожаю
Рослинні хвороби на Закарпатті практично знищили урожай помідор
2 хв на прочитання2 години тому
22 червня - Міжнародний день тропічних лісів: збереження легенів планети
3 хв на прочитання4 години тому
«Нівелює всі мільярдні вкладення у боротьбу з кліматичною кризою»: екологічний вимір російсько-українського протистояння
1 хв на прочитання5 годин тому
Скандал із закупівлями масок у пандемію: суд може коштувати уряду ФРН мільярди
2 хв на прочитання5 годин тому
Названо три продукти на сніданок, які допоможуть знизити рівень холестерину
2 хв на прочитання6 годин тому