Як перевірити, чи виконується домашнє завдання при дистанційному навчанні: розповідає експерт (ВІДЕО)
Діти вміють хитрувати, але вчителі знають ці хитрощі.
Ваша дитина навчається дистанційно? Вчитель публікує завдання у Google Class? Тренер «Академії цифрового розвитку», доцент кафедри педагогіки та інноваційної освіти НУ «Львівська політехніка» Олег Стечкевич розповів, як швидко перевірити виконання дитиною домашнього завдання.
Для цього попросіть дитину активізувати на мобільному пристрої додаток Google Classroom. Переконайтеся, що це обліковий запис дитини, а не однокласника. Зайдіть у клас чи предмет і перейдіть у вкладку «Завдання». Зверніть увагу: якщо малюнки яскравого кольору, значить, матеріал чи завдання не відкривались і не виконувалися.
А тепер у правому верхньому куті активуйте кнопку «Переглянути роботу».
Можливі варіанти:
- «Немає» — завдання не здано.
- «Призначено» — завдання не виконано, але ще є час його здати.
- «Здано» — завдання здано, але поки що не оцінене вчителем. Однак це не означає, що воно виконане. Перевірте, що саме здано, бо дитина могла нічого не здати, а просто натиснути кнопку «здати», тобто фактично здати порожній аркуш.
- «12/12» — вправу оцінено вчителем на найвищий бал. Якщо «7/12» — можна перездати на вищу оцінку, якщо вчитель дозволяє, і так далі.
Також зверніть увагу на символи.
- Символ «скріпка» — до роботи додано файл. Діти можуть хитрувати і тут, здавши порожній файл.
- Символ «нотатка» — до завдання додано приватний коментар. Варто його прочитати.
У вас багато класів? Хочете побачити загальну картину? Відкрийте головне меню Google Class. Потрібно натиснути на кнопку «Три риски» у верхньому лівому куті екрану. Також слід звернути увагу на пункт «Сповіщення», у якому є нагадування про виконання завдань або нові оголошення про опубліковані матеріали чи завдання.
У пункті «Завдання» можна побачити три закладки — «Призначено», «Не здано», «Виконано» — де буде чітко видно, які роботи дитина не здала, які вже виконала чи які роботи їй призначено.
Якщо у вашої дитини встановлено Google-календар, ви можете у режимі розкладу також подивитися, які завдання їй треба виконати у той чи інший день. Розклад активується у лівому верхньому куті за допомогою відповідного пункту меню.
Нагадаємо також, що «те, що розповідають у школі дітям про правильне сидіння за комп’ютером, — маячня»: ось що радить лікар.