Догори
Дати відгук

Відома співачка Шер звільнила слона, який 35 років жив в жахливих умовах (відео)

1 хв на прочитання30 Листопада 2020, 12:46
Фото - Sohail Shahzad/EPA Фото - Sohail Shahzad/EPA
Поділитись:

Напередодні з Пакистану до заповідника Камбоджі поїхав слон Кааван, який отримав прізвисько "найсамотнішого у світі". Тварина 35 років утримувалася у важких умовах в зоопарку Ісламабаду. Повідомляє Sky News.

У Каавана була партнерка Сахелі, яка померла від інфекції у 2012 році. Слон важко переживав втрату, у нього з'явився психічний розлад і надмірна вага. У 2016 році була запущена кампанія з порятунку Каавана, одним з ініціаторів якої стала відома американська співачка Шер.

У травні 2020 року захисники тварин домоглися рішення Верховного Суду Пакистану, який постановив закрити зоопарк Ісламабаду і звільнити Каавана. Слонів, зокрема, тримали на ланцюгу і змушували виконувати трюки, понукаючи гаками на палицях.

Наступні місяці активісти займалися підготовкою перевезення слона в заповідник в Камбоджі. 27 листопада до Пакистану особисто прилетіла Шер. Вона зустрілася з прем'єр-міністром країни, подякувавши йому за допомогу, а потім відвідала Каавана перед відправкою в заповідник.

За словами співачки, у 2021 році вийде документальний фільм про історію "найсамотнішого слона у світі".

"Мої бажання, нарешті, здійснилися", - заявила Шер, подякувавши за допомогу активістам з компанії Free the Wild.

Представник Всесвітньої федерації охорони природи Раб Наваз зазначив, що звільнення слона не вирішує загальної проблеми поганих умов в зоопарках країни.

"Кааван — лише одна тварина. Але в Пакистані багато тварин тримають у жахливих умовах", - сказав він.

Тим часом в Одесі на волю випустили врятованого птаха (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко