Догори
Дати відгук

Вчені розповіли, де найбрудніше повітря у Києві

1 хв на прочитання12 Листопада 2020, 19:55
Поділитись:

Загальний рівень забруднення повітря у Києва у жовтні характеризувався як високий. До такого висновку дійшли столичні вчені проаналізувавши дані за минулий місяць. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Б. Срезневського ДСНС, посилаючись на результати спостережень за забрудненням повітря в столиці, що проводились на 16 постах.

Для визначення забрудненості повітря за місяць було відібрано і проаналізовано 6 тис. 662 проби. У жовтні з 20 домішок, які визначались лабораторіями обсерваторії, перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій (ГДКс.д.) становило: діоксиду азоту – у 2,5 раза, фенолу – 1,5 раза, діоксиду сірки та формальдегіду – у 1,3 раза, оксиду азоту – у 1,2 раза.

Найзабрудненішим повітря у жовтні було в районі вул. Семена Скляренка та вул. Каунаської.

Високим рівнем забруднення також характеризувались райони Деміївської площі, Оболонського проспекту, Бессарабської площі, проспекту Перемоги (поблизу станції метро «Святошин»), бульвару Лесі Українки, вулиці Олександра Довженка (поблизу станції метро «Шулявська»), площі Перемоги, вулиці Академіка Стражеска.

Підвищений рівень забруднення повітря фіксувався на вулицях Попудренка, Інженера Бородіна.

Низьким забрудненням повітря характеризувались проспект Науки (поряд з метеомайданчиком обсерваторії) та Гідропарк (район поблизу мосту Метро та автомагістралі).  

Нагадаємо, у Києві люди крадуть корм з боксу для годування вуличних тварин (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.