Вчені довели, що сніданок позитивно впливає на оцінки дитини в школі

2 хв на прочитання24 Лютого 2021, 06:18
Учні, які рідко снідають в шкільні дні, отримують нижчі оцінки, ніж ті, хто робить це регулярно.

Учні, які рідко снідають в шкільні дні, отримують нижчі оцінки, ніж ті, хто робить це регулярно. Відповідне дослідження провели науковці з Університету Лідса.

Ми не тільки те, що ми їмо, але й ми є кращими у навчанні, якщо снідаємо. Про це йдеться в останньому дослідженні англійців, які дізналися, наскільки успішність дитини залежить від ранкового прийому їжі. 

Дослідження продемонструвало, що погане харчування пов’язане з гіршими результатами в школі. Для отримання результату опитали 294 учні зі шкіл і коледжів в Західному Йоркширі. Виявилося, що 29% рідко або ніколи не снідали в шкільні дні, в той час, як 18% їли сніданок іноді, а 53% часто. Про це повідомила провідна дослідниця доктор Кеті Адольф зі Школи психології Університету Лідса, пише nashamama.com.

"У дітей, які пропускали сніданок, оцінки були нижчими, ніж у тих, хто снідав часто. Ці висновки залишалися актуальними, навіть коли враховувалися побічні чинники — соціально-економічний статус, етнічна приналежність, стать, вік дітей і індекс маси тіла", - ідеться у результатах дослідження.

Дослідники з Лідса стверджують, що їх висновки підтверджують заклики розширити програму обмеженого безкоштовного шкільного сніданку в Великобританії, щоб включити в неї всі державні школи Англії.

"У звіті представлені переконливі докази того, що здоровий сніданок покращує успішність дитини. Це підтверджує наші власні висновки про поліпшення концентрації дитини в класі, готовності вчитися, поведінки та пунктуальності", — додав керівник Національної програми шкільних сніданків Нікола Долтон.

До слова, британські вчені розповіли правду про 10 тисяч кроків. Зокрема, вчені з’ясували добову норму кількості кроків для жінок.

Нагадаємо, що  є сім продуктів, які дадуть вам змогу покращити пам’ять.

Важливо знати, що  для розвитку малюка потрібне виконання трьох головних умов. 

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: