Догори
Дати відгук

Скільки кроків на день потрібно для здоров'я. Британські вчені розповіли правду про 10 тисяч кроків

Активна ходьба зміцнює серце, водночас цьому зменшується ризик розвитку цукрового діабету.

1 хв на прочитання17 Лютого 2021, 07:30
Вчені підрахували кількість кроків, яке потрібно проходити в день для зміцнення здоров’я. Вчені підрахували кількість кроків, яке потрібно проходити в день для зміцнення здоров’я.
Поділитись:

Ходити треба і останнім часом позначка у 10 тисяч кроків постійно згадується у ЗМІ. Тож дослідники  з Великої Британії, вчені з Хертфордширського університету, вирішили  підрахувати кількість кроків, яка потрібна в день для зміцнення здоров’я. Адже активна ходьба зміцнює серце, водночас цьому зменшується ризик розвитку цукрового діабету.

Зокрема, вчені з’ясували добову норму кількості кроків для жінок,  повідомляє The Conversation.

Спочатку вчені взяли до уваги, що в світі нормою вважається 10 тисяч кроків через крокомір компанії Yamasa Clock, що надійшов у продаж 1965 року.

Даний параметр потім був перенесений на фітнес-трекери. Названу кількість кроків можна пройти за дві години. Разом з тим, фахівці визначили, що жінкам достатньо 4400 кроків щодня. Завдяки такій активності вони також можуть продовжити термін свій життя.

Фахівці з’ясували, що кожна доросла людина в середньому проходить 2700 кроків в день. Разом з тим, фізичною межею, після якої припиняється позитивний вплив ходьби на організм, є навантаження в 7500 кроків щодня.  

Нагадаємо, є 7 продуктів, які допоможуть вам покращити пам’ять. В той же час  важливо знати, що  для розвитку малюка потрібне виконання трьох головних умов. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я