Догори
Дати відгук

В Україні розпочався червертий етап COVID-вакцинації: хто потрапляє

Щепитимуть людей віком 60+.

1 хв на прочитання23 Червня 2021, 17:13
Фото: Херсонський обласний центр громадського здоров'я Фото: Херсонський обласний центр громадського здоров'я
Поділитись:

В Україні стартував четвертий етап вакцинації від COVID-19, на якому щеплять людей старше 60 років, а також людей віком 18–59, які мають супутні захворювання, ув’язнених і персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Одночасно продовжується щеплення пріоритетних груп із попередніх етапів, як-от медики та інші працівники закладів охорони здоров’я, мешканці та персонал будинків для літніх людей та спеціалізованих інтернатів, маломобільні громадяни, соціальні працівники та священнослужителі, освітяни, військовослужбовці та співробітники інших структур державної безпеки, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування усіх рівнів, працівники паливно-енергетичного комплексу та інших структур, від яких залежить функціонування держави. Також на підконтрольній українському уряду території щеплюють громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях.

Крім того, вже розпочалася вакцинація організованих колективів, які мають у своєму штаті понад 50 осіб, охочих щепитися.

Також понад 90 центрів вакцинації в 17 регіонах України щеплюють усіх охочих, хто записався до  листа очікування.

Станом на 23 червня, в Україні зробили 2 149 244 щеплень проти COVID-19. Одну дозу вакцини отримали 1 755 137  людей, отримали дві дози та завершили вакцинацію 394 107 осіб.

Нагадаємо, що в Рівному хочуть «добровільно-примусово» вакцинувати бюджетників.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.