Догори
Дати відгук

В Раді придумали, як змусити власників паїв поділитися з державою

Власники сільськогосподарських земельних ділянок та паїв будуть щороку сплачувати податок на доходи від можливої оренди та реалізації сільгосппродукції

1 хв на прочитання07 Березня 2020, 12:53
Pixabay Pixabay
Поділитись:

Власники сільськогосподарських земельних ділянок та паїв будуть щороку сплачувати податок на доходи від можливої оренди та реалізації сільгосппродукції – незалежно від того, чи використовуються ці ділянки за призначенням.

Таке положення міститься у законопроекті №3131, який внесла до розгляду Верховної Ради група депутатів від правлячої партії "Слуга народу", передає GreenPost із посиланням на дані документу.

Прийняття законопроекту пояснюється необхідністю детінізації у сільському господарстві. Обов'язкову сплату податку пропонується також поширити на орендарів та постійних користувачів на  інших умовах – тобто на всіх, хто теоретично може працювати на землі.

Розмір сплати податкова інспекція буде визначати як мінімальний розрахунковий податок - поставлене податкове зобов’язання. Депутати ВР вважають, що це унеможливить приховування доходів від оренди та реалізації сільгосппродукції.

Через те власники, орендарі та інші землекористувачі будуть зобов’язані подавати до річної податкової декларації додаток з розрахунком загального поставленого податкового зобов’язання.

Як повідомляв GreenPost, вартість земель сільськогосподарського призначення в Україні може зрості до 2500 доларів за 1 га після скасування заборони на купівлю-продаж – за розрахункової оцінкою дослідницької компанії Bridges.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро
Більше з GreenPost