Догори
Дати відгук

Українська гречка може зникнути за три роки

1 хв на прочитання27 Серпня 2020, 10:27
pixabay pixabay
Поділитись:

В Україні вже за кілька років може зникнути власне виробництво гречки, якщо уряд не зупинить експансію російського продукту на наші ринки. Про це уже сьогодні говорять українські виробники.

Як писав GreenPost, Україну сьогодні засипають російською гречкою, хоча на відповідну продукцію з РФ у нас і стоїть загороджувальне мито у 20%. Однак такого мита немає на гречку з Казахстану. Тому російська гречка іде до нас через Казахстан.

Українські виробники стверджують, що якщо уряд не створить для них рівних умов з Казахстаном, українська гречка не витримає конкуренції.

«Я думаю, якщо влада не вживатиме заходів, то через 3 роки український виробник зникне. Ми вже самі замислювалися буквально рік тому, щоб закрити або призупинити виробництво, а потім взагалі демонтувати. Не хочеться цього робити, бо на підприємстві працює близько 285 осіб, у гречаному напрямі задіяна 1/5 частина. Завод є бюджетоутворюючим підприємством у районі, де проживає близько 16 тис. населення», – розповів у коментарі AgroPolit.com генеральний директор ТОВ «Олімп» Анатолій Власенко.

Протягом останніх тижнів ціни на гречку знизились.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро
Більше з GreenPost