Терапевти пояснили, який напій знизить тиск та нормалізує рівень холестерину

2 хв на прочитання09 Квітня 2021, 06:40
Який напій знизить тиск та нормалізує рівень холестерину

Також лікарі радять його жінкам для заспокоєння нервів під час ПМС

Чай з гібіскусу (каркаде) сприяє зниженню артеріального тиску і покращує механізми регуляції роботи серцево-судинної системи в організмі. Про це розповіли німецькі терапевти. Повідомляє Wunderweib.

Зниження тиску. Правильно заварений чай з гібіскусу може стати засобом оздоровлення для гіпертоніків — каркаде має гіпотензивну та спазмолітичну дію. Даний ефект пояснюється сумарною дією компонентів:

- вітамін С та антоціани — зміцнюють судинні стінки,

- калій — запобігає аритмії,

- фруктові кислоти — забезпечують сечогінний ефект, що знижує тиск;

- флавоноїди — ці антиоксиданти борються з судинним запаленням, завдяки чому знімається навантаження на серце.

Експерти стверджують, що якщо почати пити по три чашки чаю з гібіскусу щодня, можна домогтися зниження високого тиску на сім пунктів.

Захист від підвищеного холестерину. Гібіскус відомий не тільки як засіб для зниження кров'яного тиску, але і як природний засіб боротьби з підвищеним холестерином. Рослина містить суттєві концентрації антиоксидантів, які чистять артерії та запобігають скупченню в них холестеринових бляшок.

Підтримка форми. Червоний чай сприяє профілактиці зайвої ваги. Завдяки насиченості активних речовин, він стимулює обмін речовин, активізує процеси травлення і виведення з організму залишків від засвоєних жирів, небажаних та потенційно токсичних сполук.

Зміцнення імунної системи. Це обумовлено дуже великими запасами вітаміну C. Навіть при спалахах інфекції чай з гібіскусу має корисну дію на організм, оскільки рослина має протизапальні та антибактеріальні властивості.

Оздоровлення під час ПМС. Багато жінок в певний період циклу відчувають сильне фізичне і психологічне напруження. В цьому випадку чай з гібіскусу демонструє антидепресивний і спазмолітичний ефект.

Нагадаємо, лікар пояснив, люди з якою групою крові найбільше схильні до раку шлунку та кишківника.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: