Догори
Дати відгук

Синдром хронічної втоми і підвищена стомлюваність: лікарі пояснюють, чому «просто відпочити» не допоможе

Це основні прояви астенії.

1 хв на прочитання21 Травня 2023, 13:16
Поділитись:

Хронічна втома та підвищена стомлюваність — це основні прояви такого стану, як астенія. Чекати, доки вона мине сама, лікарі не рекомендують: потрібен прийом спеціальних препаратів, розповідають у Con-Pharm.

Що може стати причиною астенії?

У наші дні, особливо в умовах підвищеного стресу, ми стикаємося з фізичним і моральним перенапругою, що росте. Цьому сприяє ненормований графік, порушення режиму сну, неправильне харчування, нерегулярна фізична активність. Усі ці фактори можуть призвести до формування астенічного синдрому. Крім того, астенія може розвинутись на тлі перенесених інтоксикацій та інфекційних захворювань, особливо після COVID-19.

Як боротися з астенією?

Насамперед, лікарі рекомендують подбати про свій спосіб життя! Дотримуйтесь режиму сну, дотримуйтесь правильного та різноманітного харчування, достатньо відпочивайте і не перенапружуйтесь на роботі. Не допомагає? Тоді слід розпочати прийом метаболічних препаратів, аби допомогти організму відновити енергетичні ресурси. Він допомагає оптимізувати споживання кисню для одержання енергії, повернути організму сили для виконання повсякденних справ.

Астенія — це дуже поширена сьогодні недуга, з якою можна і потрібно боротися. За різними даними, від неї страждають від 10 до 45 % людей. Якщо ви відчуваєте постійну фізичну втому, зниження працездатності й емоційне вигоряння, слід переглянути свій графік, почати дбайливо ставитися до свого способу життя і, можливо, вдатися до допомоги медикаментів.

Раніше ми писали про синдром хронічної втоми: що робити.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.