Догори
Дати відгук

Медики запросили Зеленського на шашлики

Вирішили, що вони не гірші за журналістів.

2 хв на прочитання10 Червня 2021, 15:01
Зеленський на святкуванні Дня журналіста. Фото із соцмереж Зеленський на святкуванні Дня журналіста. Фото із соцмереж
Поділитись:

Після того, як 6 червня Володимир Зеленський привітав представників ЗМІ із професійним святом, влаштувавши шашлики на природі з журналістами, медики вирішили запросити його на свою акцію перед Днем медика.

«Цього разу — шашлик, приготований власноруч, чудова погода і, як завжди, дружня атмосфера. Розмова без табу, гострі запитання й мої чесні відповіді», — пообіцяв тоді журналістам Володимир Зеленський.

Тепер медики розраховують на таку саму чесну розмову про медицину.

«До речі, шашлика давно не їли, нашої зарплати вистачає хіба що на мівіну. Отож, накривайте поляну, ми будемо, а ви?» — запитав у своєму зверненні до президента та його офісу у соцмережах ГО «Медичний рух «Будь як Ніна».

Медсестра у ЦРЛ Києво-Святошинського району Ніна Козловська, головна організаторка акції, вважає, що ймовірність того, що президент прийме запрошення медиків, становить 50 на 50.

На шашлики медики насправді не розраховують, але сподіваються, що принаймні Зеленський прийде до них під МОЗ 17 червня. Хоча всі попередні спроби лікарів зустрітися з ним, щоб розповісти про свої проблеми, президент проігнорував.

«Скільки акцій у нас було, ми ходили під ОП, але, на жаль, він поки що не має чи часу, чи бажання з нами зустрітися. Чого ж ви на День журналіста зустрілися із журналістами, а на День медика з нами не хочете? Коли ми на останній акції виходили на День медсестри, була чутка, що президент навіть хотів був до нас прийти, але його відкликали — якась термінова поїздка чи що… Хотілось би зустрітися, бо чи він не розуміє наших проблем, що справді діється по лікарнях, чи не хоче розуміти», — говорить Ніна Козловська.

Зверненням у соцмережах медики не обмежилися. Сьогодні президенту, прем’єр-міністру, міністру охорони здоров’я та голові комітету з питань охорони здоров'я у Верховній Раді України було надіслано офіційного листа.

На акції очікуються не лише представники медичних закладів, а й пацієнти та небайдужі громадяни.

Нагадаємо, лікарі протестують проти закриття протитуберкульозного санаторію: «Розіб’ємо наметове містечко перед МОЗ».

Також ми розповідали, що пацієнтські організації вимагають розслідування корупції під час медзакупівель.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я