Догори
Дати відгук

Для переходу до нового постачальника газу споживач має надати EIC-код

EIC-код — це код енергетичної ідентифікації суб'єкта ринку природного газу та/або точки комерційного обліку.

1 хв на прочитання28 Серпня 2020, 13:01
pixabay pixabay
Поділитись:

Оператори газорозподільних мереж (облгази) мають зазначати EIC-код споживача в електронному кабінеті та платіжці.

Таке рішення прийнято Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП),воно оприлюднене на сайті регулятора.

«На  постійній  основі  в  особистих  кабінетах  (за  наявності)  та  щомісячно  в платіжному  документі  побутового  споживача  зазначає  його  EICкод  (за наявності) його  точки  комерційного  обліку", — зазначається в рішенні.

EIC-код (Energy Identification Code) - це код енергетичної ідентифікації суб'єкта ринку природного газу та/або точки комерційного обліку. Присвоєння ЕІС-коду здійснюється на безоплатній основі та є необхідною умовою для постачання природного газу побутовим споживачам

Після того, як в Україні з 1 липня цього року спростили процедуру зміни постачальника газу, більшість облгазів припинили друкувати EIC-коди в платіжках. Наразі  НКРЕКП  постановив обов'язковий друк персональних газових кодів на платіжках.

Відомо, «Нафтогаз» з вересня підвищує ціну на паливо для споживачів.Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.