Ви колись задумувались над тим, як сильно на нас впливає аромат десертів? Ось згадайте: йдете ви вулицею, аж раптом відчуваєте аромат свіжої випічки, а потім оговтуєтесь, коли вже жадливо кусаєте той хрусткий круасан чи булочку з корицею.
У Києві та багатьох українських містах такою аурою ще огорнуті заводи, де виготовляють кондитерські вироби, у ті райони краще і не потикатися, якщо ви не плануєте прийти додому з тортом. Спеції відіграють тут одну з найважливіших ролей, особливо люди люблять аромат кориці та ванілі.
Аромат ваніліну я пам’ятаю ще з дитинства, коли мама щось пекла. Просто неможливо було стриматись та дочекатися, коли вже можна буде скуштувати. Я хочу, щоб і ви також могли використовувати цей аромат у своїх десертах та випічці, а тому я розкажу, як приготувати ванільну цукрову пудру вдома. Це дуже просто, ось побачите. Також нагадую, як зберігати спеції, щоб їх приголомшливий запах та смак міг служити вам якомога довше.
Цукрова пудра з ваніллю використовується так само, як і звичайна, переважно у десертах. З нею можна збивати яйця чи вершки, а креми та глазурі з ванільною пудрою будуть ще ніжнішими, одноріднішими за текстурою і повітрянішими. До того ж зі звабливим ванільним ароматом. Також ви можете використати ванільну пудру для присипки печива, кексів, булочок, пасок. Перевірено, буде ще смачніше!
100 г цукру
1 стручок ванілі без зерен
КРОК 1
Відміряйте 100 г цукру і візьміть 1 стручок ванілі. Зі стручка видаліть насінинки, використайте їх потім для приготування якогось десерту.
КРОК 2
Цукор висипте у чашу кухонної машини та перемеліть у пудру. Для цього можна скористатися і кавомолкою. Пересипте пудру у невелику скляну баночку, яка герметично закривається. Стручок ванілі розріжте на 4-5 часточок і закопайте їх у цукрову пудру.
РОК 3
Закрийте баночку і залиште на кілька днів, після цього ванільну цукрову пудру вже можна використовувати. Зберігати її я рекомендую в темному місці.