Догори
Дати відгук

Частка ВДЕ в електрогенерації країн-партнерів ЄС може сягнути 32% до 2050-го, - IRENA

На Кліматичній конференції ООН COP29 обговорили подолання перешкод на шляху до інтеграції у сфері відновлюваної енергетики в країнах Східного партнерства.

2 хв на прочитання16 Листопада 2024, 20:16
ФОТО: Світлана Гринчук, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України / Міндовкілля ФОТО: Світлана Гринчук, міністр захисту довкілля та природних ресурсів України / Міндовкілля
Поділитись:

На Кліматичній конференції ООН COP29 обговорили подолання перешкод на шляху до інтеграції у сфері відновлюваної енергетики в країнах Східного партнерства. Зосеедилися на бар’єрах і можливостях для переходу до зеленої енергетики. Про це повідомили у Міндовкілля.

У Міжнародному агентстві з відновлюваної енергетики (IRENA) спрогнозували, що до 2050 року частка відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) у виробництві електроенергії у країнах Східного партнерства Євросоюзу може сягнути 32%.

“Україна, навіть у час війни, продовжує курс на зелений перехід, демонструючи амбіційність своїх кліматичних цілей. Наше завдання – об’єднати зусилля з європейськими партнерами, щоб створити енергетичну систему, незалежну від викопного палива, та забезпечити справедливу трансформацію вугільних регіонів. Успішний зелений перехід – це запорука нашої енергетичної незалежності та кліматичної стійкості”, – зазначила у відеозверненні Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Світлана Гринчук.

Представники України, Європейської Комісії, Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики (IRENA), ЄБРР, WindEurope, SolarPower Europe та інших організацій  обговорили потенціал залучення міжнародних інвестицій у відновлювальну енергетику, технічних інновацій, таких як вітрові та сонячні електростанції, а також стратегії справедливої трансформації вугільних регіонів. За інформацією Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики до 2050 року попит на електроенергію значно збільшиться, що підкреслює нагальність прискорення розгортання відновлюваної енергетики. 

Наразі Міндовкілля активно впроваджує інноваційні заходи для покращення управління природними ресурсами та збереження довкілля. Серед основних напрямків роботи — розвиток екологічної політики, спрямованої на досягнення глобальних цілей сталого розвитку, зокрема, у частині збереження біорізноманіття та зменшення забруднення навколишнього середовища.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
На Житомирщині запустили гігантський завод з переробки конопель. Фото: Міністерство економіки України
На Житомирщині запрацювало найбільше в Україні підприємство з переробки промислових конопель
2 хв на прочитання48 хвилин тому
Фото: Максим Нікітін
Бісквітний рулет із повидлом нашвидкуруч — рецепт із розряду «гості на порозі»
1 хв на прочитання2 години тому
Фото: loda.gov.ua
Похибки глюкометра: коли цифри брешуть і як їх зрозуміти
3 хв на прочитання3 години тому
Фото: «Садівник»
Мольберт із живими квітами — креативна прикраса для вашого саду (ФОТО)
2 хв на прочитання8 годин тому
Міжнародний день вакцини проти ВІЛ: огляд сучасних розробок
4 хв на прочитання9 годин тому
Виявлено зв'язок між інгредієнтом популярних напоїв та ризиком раку крові - дослідження
3 хв на прочитанняВчора
У Саудівській Аравії відкрилася перша у світі клініка, де діагнози ставить штучний інтелект
4 хв на прочитанняВчора
Гороскоп на 18 травня 2025 року: сила духу, енергія дії та час вибору
3 хв на прочитанняВчора