Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Англійська за донат або як бізнеси залучають українців до підтримки ЗСУ

Англійська за донат або як бізнеси залучають українців до підтримки ЗСУ

«Ми — англійську, ви — донат»: розпочинаються благодійні розмовні заняття з англійської для школярів

2 хв на прочитання20 Квітня 2024, 21:18
Зображення згенеровано ШІ Зображення згенеровано ШІ
Поділитись:

Чи існує в нас культура донату? Чи продовжують люди активно підтримувати ЗСУ? Які методи використовують волонтери, щоб закрити збір? А як у бізнесів із цим? Такі питання виникають у нашому інформаційному полі доволі часто, адже війна триває вже третій рік, а допомога ЗСУ — це фактично допомога собі насамперед. У цьому контексті маємо цікавий приклад від школи англійської для дітей 6-16 років Green Country. Вони регулярно проводять заняття з носіями за донат. Таким чином збирають кошти на потреби ЗСУ.

Green Country вдалося завдяки такій ініціативі зібрати більше 320 тисяч грн на ЗСУ. Школа — англійську, батьки — донат. Метод, здавалося б, вже давно відомий. Проте це дієвий спосіб заохотити українців донатити більше і натомість давати тим, хто долучається, конкретні навички — покращення розмовної англійської їхніх дітей.

З 20 квітня до 19 травня у Green Country знову стартує ця ініціатива. 

Щоразу на заняттях будуть нові теми — від музики та кіно до космосу і новітніх технологій. Учасники дізнаватимуться цікавий факт із запропонованої теми. Заняття проводитимуть носії мови — випускники Union College (New York). 

Уроки відбуватимуться щовихідних онлайн.

1 заняття = донат від 100 грн, а 100% зібраних коштів будуть спрямовані захиснику, близькому другу працівниці школи та його побратимам. 

«Це наша доросла позиція — жити в тих умовах, які ми маємо, а не ігнорувати їх. Тому всі наші події — це для підтримки ЗСУ або їхніх сімей. Ми дуже цінуємо співпрацю із фондом “Діти героїв” та Приватбанком, де 300 дітей військових безкоштовно вивчають у нас англійську. Разом з тим, ми розуміємо, що потрібно шукати способи робити більше — і ми шукаємо ці способи. Тому ініціатива розмовної англійської з носієм за донат — це один із таких способів. Запрошуємо долучатися всіх, хто має дітей відповідного віку. Допомога ЗСУ — на порядку денному», — каже керівниця Green Country Наталя Лотоцька-Гевко.

Долучитися до занять можуть діти від 9 років, зареєструвавшись за посиланням. 

Поки військові піклуються про нас, ми повинні піклуватися про них. Не забуваймо, що саме завдяки їм ми маємо можливість працювати та створювати освітні можливості для українських школярів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.