Догори
Дати відгук

6 вічнозелених квітучих чагарників для саду

Такі представники флори прикрашають сад цілий рік.

2 хв на прочитання24 Травня 2024, 21:27
Квіти на дачі Квітник Висадка квітів Квіти на дачі Квітник Висадка квітів
Поділитись:

Вічнозелені чагарники мають багато переваг перед іншими садовими рослинами. Більшість з них є довгоживучими і не потребують постійного догляду після посадки. Крім того, такі представники флори прикрашають сад цілий рік.

  • Азалія. Така рослина може бути як вічнозеленою, так і листопадною (скидає листя) залежно від сорту. Азалія має дивовижну красу квіти різних відтінків – фіолетового, рожевого помаранчевого, жовтого. Чагарник також цінується своїм пишним і щільним темно-зеленим листям, яке не втрачає колір цілий рік. Деякі види азалії можуть цвісти двічі за сезон.
  • Гарденія. Цей вічнозелений чагарник квітучий досить темпераментний, але, освоївши техніку по догляду за ним, ця рослина стане справжньою окрасою саду. Гарденію можна садити в кислий ґрунт у регіонах з м’якою зимою або у вазон, який на час холодів потрібно переміщувати до будинку чи теплиці. У теплу пору року чагарник покривається білими квітами, що випромінюють приємний аромат. Рослина любить тепло та сонячне світло.
  • Дафна. Незвичайний квітучий чагарник, який відрізняється тонким видовженим листям і цікавою формою квіток. Дафну можна вирощувати у кліматі з м’якою зимою. Квіти цієї вічнозеленої рослини розпускаються наприкінці зими – на початку весни. Їх відтінок найчастіше фіолетовий чи рожевий.
  • Хоча пієріс менш відомий, ніж інші вічнозелені квітучі рослини, він має дуже красиві грона дзвоноподібних квітів, які з’являються в кінці зими або напровесні. Чагарник має довге, загострене листя та схожої форми яскраві червоні квіти. Пієріс краще висаджувати на такій ділянці в саду, куди вранці не потрапляє сонце.
  • Олеандр. Придатна рослина для садівників-початківців, які мало знають про типи ґрунтів і можуть забути про догляд та поливання. Єдине, чого не може витримати олеандр, це холодну зиму, коли температура опускається нижче 6°С. Проте чагарник здатний рости у складному ґрунті та в умовах сильної спеки. Вічнозелений олеандр має гарні рожеві квіти, що розпускаються у теплу погоду.
  • Фотинія “Ред Робін”. Яскраві червоні квіти прикрашають сад щовесни, а насичені темно-зелені листя радують око цілий рік. Чагарник досить швидко росте і щорічно додає у зростанні від 30 до 90 см, при цьому він легко адаптується і може підтримуватись у невисокому стані. Фотинію добре вирощувати як живоплоту.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Любовний гороскоп на 17 червня 2024 року
Прислухайтеся до свого серця: любовний гороскоп на 17 червня 2024 року
2 хв на прочитаннягодина тому
Випадки укусу змії
На Закарпатті зафіксовано одинадцятий випадок укусу змії
1 хв на прочитання2 години тому
Викинув собаку з вікна, а кішку замкнув у розпеченій духовці
У Польщі чоловік викинув собаку з вікна, а кішку замкнув у розпеченій духовці
1 хв на прочитання4 години тому
Автомобіль із деревиною працівники поліції вилучили.
Перевозив майже 40 кубометрів деревини: вирішується питання про накладення арешту
1 хв на прочитання5 годин тому
В Одесі фіксують збільшення кількості водяних вужів та полозів
2 хв на прочитання7 годин тому
Виявлено нові місця проживання червонокнижного ховраха крапчастого у НПП «Північне Поділля»
1 хв на прочитання9 годин тому
Ніяково займатися сексом при собаці чи кішці: фахівці розповіли, в чому справа і що робити
5 хв на прочитання12 годин тому
У Швейцарії триває Глобальний Саміт миру, ініційований Україною
3 хв на прочитання13 годин тому