Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Війна
  • 12 корисних чат-ботів, які допоможуть під час війни подбати про себе та про Україну

12 корисних чат-ботів, які допоможуть під час війни подбати про себе та про Україну

Telegram-боти допоможуть подолати окупантів і подбати про себе та близьких.

4 хв на прочитання08 Березня 2022, 18:47
Поділитись:

У Telegram є щонайменше 12 чат-ботів, які допоможуть під час війни. Записатися в тероборону, повідомити про ворожу техніку, виїхати в безпечне місце, знайти притулок, триматися на зв’язку та навіть повідомляти про всі випадки необґрунтованого підвищення цін на житло для переселенців, товари повсякденного споживання чи послуги — усе це можна зробити за допомогою кількох кліків у месенджері.

1️) Готовий до всього — @Hotovyi_do_vsioho_bot. Тут можна дізнатися, як вступити в територіальну оборону, вижити цивільному та як діяти в кризовій ситуації.

2️) Джгут 2.0. Перша допомога — @FastAid_bot. Розкаже або нагадає алгоритми дій при інфаркті, інсульті, зупинці серця, а також надасть інші поради щодо першої медичної допомоги.

3️) SaveUA — @saveua_bot. Допоможе як знайти у своїй області волонтерів, так і запропонувати власну допомогу — продукти харчування, транспорт, паливо, прихисток тощо.

4️) STOP Russian War — @stop_russian_war_bot. Завдяки боту можна повідомляти про пересування ворожої техніки. Окрім того, якщо ви побачили в Telegram канал/чат з різними інтерпретаціями використання символу «Z» («руZZкие», «время Z» тощо), також повідомте про це.

СБУ показали російську техніку, яку допомогли знайти і знищити прості українці завдяки @stop_russian_war_bot

5️) Народний месник — @ukraine_avanger_bot. Спеціальний чат-бот для інформації про ворожі мітки на дорогах країни та пересування загарбницьких сил РФ.

6️) StopRussia — @stopdrugsbot. Допоможе заблокувати Telegram-канали, YouTube-канали, Facebook-групи, Instagram-профілі, які поширюють дезінформацію, а також інформацію щодо місць дислокацій ЗСУ. Користувачі чат-боту отримують детальні інструкції щодо блокування кожного сервісу.

7️) Повідом про зрадника — @TraitorsUA_bot. Створений для збору даних про зрадників — посадовців, депутатів, чиновників, які закликають здатися окупантам, перешкоджати ЗСУ/ТрО, здавати їх позиції. Зберігайте і скидайте сюди скріни, фото/відео-докази всіх зрадницьких постів, які трапляються в стрічці, доки їх не видалили.

8️) Нам по дорозі — @nampodorozi_bot. Допоможе  українцям з автівками та українцям, яким немає чим їхати, знайти одне одного.

9️) Прихисти українців — @shelter_for_ukrainians_bot. Перетне тих, хто потребує притулку, і тих, хто можн його надати.

10) Турботник — @turbotnyk_bot. Допомагає 24/7 українським переселенцям отримати тимчасову домівку та необхідні речі у ЦНАПах, що працюють як пункти турботи.

11) StopOverpriceBot — @StopOverpriceBot. Розроблений Бюро економічної безпеки (БЕБ). Сюди можна повідомляти про всі випадки необґрунтованого підвищення цін на житло для переселенців, товари повсякденного споживання чи послуги. У повідомленні необхідно докладно описати ситуацію, вказати місто, адресу, дату та час події. По можливості додати фото/відео події.

Узагальнені результати обробки повідомлень можна відстежувати на офіційному Tелеграм-каналі БЕБ.

12) «Ну що, як ви?» — @Nu_sho_yak_vy_bot. Допомагає краще координуватись, знаючи, що кожен із колег чи просто близьких живий і на зв’язку, а також де перебуває (вступив у тероборону, в дорозі, ховається в бомбосховищі). Його можна просто додати в чат своєї команди та виконувати прості інструкції (бот не збирає інформацію в чаті, лише «слухає» команди).

Двічі на день кожен учасник групи отримує запитання від бота: «Ви на зв’язку?». У нього є лише одна кнопка: «На зв’язку!». Якщо він натиснув на цю кнопку, то отримує друге запитання, де може вказати, в якій області та населеному пункті (або за кордоном) перебуває (без доступу до геоданих!). На це запитання відповідати не обов’язково.

Бот не запитує геолокацію. З погляду потенційного витоку даних його безпека перебуває на рівні листування в Telegram.

Також ми розповідали, коли онлайн-консультації з лікарем достатньо і хто не зможе її отримати.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Війна
Будівля Харківського національного театру опери та балету, яка перетворила свій великий підземний простір на концертний зал, 25 жовтня 2023 року. Фото: Reuters
У Харківському оперному театрі облаштували концертну залу у підвалі — і вже готуються до виступів: ось як це виглядає
2 хв на прочитання03 Листопада 2023
Начальник військової частини привласнили 3,5 млн грн «бойових» виплат
На Дніпропетровщині начальник військової частини зі спільником привласнили 3,5 млн грн «бойових» виплат неіснуючих солдатів
1 хв на прочитання31 Жовтня 2023
Україну вночі атакували п'ятьма «шахедами»
Україну вночі атакували п'ятьма «шахедами» та керованою авіаційною ракетою
1 хв на прочитання29 Жовтня 2023
ООН опублікували швидку екологічну оцінку підриву Каховської дамби
1 хв на прочитання27 Жовтня 2023
Майно найбільшої авіакомпанії України МАУ розпродають з молотка
2 хв на прочитання27 Жовтня 2023
На Одещині ухилянта, який "придбав" квиток за $7 тис., засуджено до 10 тис. грн штрафу
1 хв на прочитання26 Жовтня 2023
Як підготуватися до можливого блекауту: топ порад
1 хв на прочитання26 Жовтня 2023
Підрив Каховської ГЕС – найбільша техногенна катастрофа світу за останні десятиліття
2 хв на прочитання24 Жовтня 2023
Більше з GreenPost