- Главная
- Новости
- Здоров'я
- #Коронавірус 2019-nCoV
- У Києві до реанімації потрапило семеро хворих на коронавірус із підробними COVID-сертифікатами
У Києві до реанімації потрапило семеро хворих на коронавірус із підробними COVID-сертифікатами
Лікарня не називається.
Днями у київську лікарню надійшло відразу сім пацієнтів з купленими сертифікатами про вакцинацію. Про це розповів депутат Леонід Ємець, але при цьому прізвища пацієнтів, лікарів і назва лікарні він не назвав.
За словами Ємця, завідувач відділенням був дуже здивований вагою симптомів семи пацієнтів, які прибули в лікарню з коронавірусів і при цьому нібито пройшли перед цим повний курс вакцинації. Медик зауважив, що за всіма стандартами хвороба у пацієнтів, які щеплені, повинна проходити набагато легше.
"Заввідділення, м‘ягко кажучи був здивований важкістю симптомів вакцинованих. Так бути не мало. За всіма стандартами і практикою, як його особистою так і світовою — коввд у паціентів мав проходити набагато легше. Бувають звичайно індивідуальні виключення, але тут 7 паціентів одразу! Коротше зав відділення включив «режим лікаря Хауса» і провів з кожним індивідуальну бесіду. Попередив, що є два протоколи лікування. Один для вакцинованих і інший для невакцинованих, відповідно. І якщо їх наплутати — то результати будуть дуже сумні. Ну, я думаю ви вже здогадались. Всі 7! Карл — всі сім вакцинованих пацієнти — купили собі сертифікат", - написав Ємець.
У поліції Києва повідомили, що відстежують та документують усі факти надання послуг з фальшування медичних документів, пов’язаних з COVID-19.
"Зокрема лише минулого тижня ми провели 35 обшуків. Задокументовано незаконну діяльність трьох лікарів в Дніпропетровській, Черкаській областях та Києві. Крім того, вилучено понад 70 міжнародних сертифікатів про вакцинацію та більше 100 ПЛР-тестів, а також заблоковано два телеграм-канали, через які здійснювали замовлення», - розповів голова Національної поліції України Ігор Клименко.
Він додав, що упродовж минулого тижня слідчими та дізнавачами Нацполіції розпочато майже 90 кримінальних проваджень за фактами підроблення результатів ПЛР-тестів та сертифікатів вакцинації від COVID-19. З них більше 70 фактів виявили працівники Державної прикордонної служби під час перевірки документів при перетині державного кордону.
Загалом з початку року відкрито понад 730 проваджень за аналогічними фактами. Найбільше – на Волині (207), в Києві (98), Рівненській та Львівській (по 75) областях.
Нагадаємо, що вакциноскептики застерігають від купівлі COVID-сертифікатів.