Догори
Дати відгук

Як сезонні вітаміни впливають на імунітет людини? (ВІДЕО)

Вітаміни, зібрані з домашньої грядки, справді корисніші для імунітету.

2 хв на прочитання18 Вересня 2021, 06:50
Харчування Харчування
Поділитись:

Сезон свіжих фруктів та овочів у розпалі. Полиці ринків і магазинів ваблять широким асортиментом продуктів. Однак, герой нашого сюжету, В’ячеслав — один із тих, хто надає перевагу домашнім вітамінам. У себе вдома він посадив цілий персиковий садок, чим доводить, що у наших умовах це реально. Має чотирьох дітей і впевнений, що  домашні вітаміни для них найкращі ліки: «Справа в тім, що у персика є різні смаки, але той персик, який вирощений своїми руками, він найсмачніший. Бо до того смаку ще додається смак солі та поту, смак праці та смак натхнення. В кожному фрукті є свої індивідуальні вітаміни, які є тільки в цьому фрукті».

Чоловік вирощує персики вже сім років, має 17 дерев, які щорічно дають плоди. Нещодавно посадив ще декілька сортів. Сорти в нього найрізноманітніші — від інжирного до нектарину. Наголошує — хороший урожай є тоді, коли доглядаєш за деревами з любов’ю.

В’ячеслав переконаний — домашні вітаміни справді найкращі, адже вирощуючи їх своїми руками, ми знаємо, що споживаємо.

Спеціалісти застерігають — окрім вітамінів, в організм можуть потрапляти і нітрати, які негативно впливають на наш шлунок і травлення. Тому, обираючи сезоні овочі чи фрукти, варто звертати увагу на те, як вони виглядають. Тож вітаміни, зібрані з домашньої грядки, справді корисніші для імунітету.

«Обов’язково потрібно звертати увагу на зовнішній вигляд овочів і фруктів. Не купувати пошкоджених, м’яких і тих, що починають гнити. Раджу щодня вживати по п’ять видів овочів і фруктів, щоб наповнити свій організм вітамінами та клітковиною», — каже Анна Гомон, дієтолог.

Якщо вживати все в міру, маленькими порціями, то жодний продукт не зашкодить. А якщо ще й правильно його обирати, то він принесе лише користь. Не варто забувати й про фізичну активність, адже рух забезпечує краще засвоєння вітамінів.

До слова, є шість порад щодо того, як приборкати вечірнє переїдання.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.