Догори
Дати відгук

Вуглеводне вікно: що це та навіщо його зачиняти

Під час відкритого стану здатність засвоювати вуглеводи та швидкість їх перетравлення збільшується у 3–4 рази.

2 хв на прочитання24 Квітня 2021, 06:50
Вуглеводне вікно: що це і навіщо його зачиняти Вуглеводне вікно: що це і навіщо його зачиняти
Поділитись:

Вуглеводне вікно — так  називається стан метаболізму, коли організм відчуває гостру потребу в поживних речовинах. Вживання цих речовин в період “вікна” не призводить до утворення жирової маси і  допомагає наростити маскулатуру. Зазвичай це відбувається до або після тренування.

Під час активного тренування (не менш як 45 хвилин), організм людини втрачає воду і корисні речовини, тому після закінчення занять вимагає поповнення запасів, пишуть Факти ictv.ua.Крім того, під час важких фізичних навантажень у нас підвищується рівень адреналіну кортизолу, що між іншим руйнує м’язи.

Для того щоб погасити вироблення гормонів стресу, потрібен інсулін. А, отже, не обійтися без підвищення рівню глюкози в крові. Найкращий спосіб для цього – прості вуглеводи, які вживаються протягом 5-20 хвилин після тренування. Це і називається зачиненням вуглеводного вікна.

У багатьох людей вуглеводи асоціюються з усіма улюбленою випічкою. То невже вуглеводне вікно дозволяє нам нею сповна насолодитися просто після тренування та ще й закусити це все забороненим фаст-фудом?

На жаль чи на щастя — але ні. Під час відкритого стану здатність засвоювати вуглеводи і швидкість їх перетравлення і справді збільшується в 3-4 рази.

Організм настільки голодний, що всі з’їдені вуглеводи будуть забирати собі м’язи, і це фізичний стан стає ідеальною умовою для схуднення. Але є список заборонених продуктів — в основному ті, які містять жири і клітковину.

До них відносяться:

  • Хліб
  • Яблука
  • Чорна смородина
  • Рис тощо.

Щоб зусилля, витрачені на тренування не виявились марними, краще заміни ці продукти на інші фрукти, фреші, мед, молоко і шоколад.

Нагадаємо, генетик пояснив, які є 3 способи схуднути без дієт і занять в спортзалі.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.