Догори
Дати відгук

В маркетах України продаватимуть чорні помідори, насичені антиоксидантами

Вчені з'ясували, що на язику людини є спеціальні рецептори, які розуміють цей смак. У 21 столітті умамі визнано основним смаком.

1 хв на прочитання23 Квітня 2021, 20:14
Українці зможуть купувати чорні помідори, насичені антиоксидантами Українці зможуть купувати чорні помідори, насичені антиоксидантами
Поділитись:

У вітчизняних супермаркетах з’явиться чорний помідор, який уже підкорив серця споживачів Австралії, Бельгії, Данії, Франції, Греції та Іспанії. Ідеться про сорт томатів YOOM, пише ТМ «Гордій» у Фейсбуці. 

Томат YOOM вирізняється насиченим фіолетовим кольором шкірки та червоною, майже багряною м’якоттю завдяки високій концентрації в ньому антиоксидантів. Саме вони надають цим томатам незвичайного кольору. Крім того, новинка має велику кількість вітаміну С, а також високий вміст магнію та калію, що робить його скарбницею вітамінів і мінералів.

«YOOM має вдало збалансований кисло-солодкий, пікантний смак «умамі»* — так званий п’ятий смак, який підсилює інтенсивність та аромат їжі. Його соковитість підкреслить стиль салатів чи закусок, а незвичайний колір стане яскравим акцентом у зовнішньому оформленні страв», — уточнюють підприємці.

Довідка:

«Умамі» — «п'ятий смак». Із наукової точки зору, це смак високобілкових речовин, який часто використовується як приправа, але зустрічається й у продуктах. Вчені з'ясували, що на язику людини є спеціальні рецептори, які реагують на цей смак. У ХІХ столітті умамі визнано основним смаком.

До слова, у Житомирі дівчина створює унікальні писанки: розмальовує яйця шоколадним петриківським розписом (ВІДЕО).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.