Догори
Дати відгук

Українські аграрії вже посіяли 1 млн га ярих культур

Прогнозована площа основних ярих культур (10 культур) складає 15,26 млн га, що на 0,3 млн га більше, ніж у 2019 році

1 хв на прочитання27 Березня 2020, 17:19
pixabay pixabay
Поділитись:

Весняна посівна 2020 року ярих культур прискорилася у всіх областях. Як повідомляє Міністерство розивитку економіки, торгівлі та сільського господарства, за тиждень  було посіяно 1 млн 8 тис га ярих культур.

Лідерами у прирості темпів посівів є Запорізька, Харківська та Чернігівська області. Таким чином агровиробники вже посіяли 7% площ від прогнозу.  

У Мінекономіки нагадують,  що прогнозована площа основних ярих культур (10 культур) складає 15,26 млн га. Це на 0,3 млн га більше, ніж у 2019 році.

У структурі посівів ярої групи за прогнозами збільшиться частка кукурудзи та соняшнику, зменшиться ячменю, сої та цукрового буряку.

Попри карантин та введення надзвичайної ситуації в окремих регіонах,   аграрії забезпечені усіма необхідними матеріально-технічними ресурсами для проведення посівної кампанії. Як інформує відомство, посівна розпочалася згудно графіку і наразі є  і  насіння, ЗЗР, мінеральні добрива, паливо-мастильні матеріали тощо. 

Нагадаємо, 21 березня в Україні стартувала посівна ранніх  ярих культур: пшениці, ячменю, вівса та гороху. У структурі посівів ярої групи за прогнозами збільшиться частка кукурудзи та соняшнику, зменшиться ячменю, сої та цукрового буряку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.