Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • У Рівному знайшли небезпечні іграшки — свинцю у дитячому роботі більш у 140 разів за норму

У Рівному знайшли небезпечні іграшки — свинцю у дитячому роботі більш у 140 разів за норму

Такі іграшки могли б викликати анемію, порушення функцій нирок.

1 хв на прочитання24 Листопада 2021, 08:24
Іграшки Іграшки
Поділитись:

В одному з магазинів у Рівному під час планової виїзної перевірки   виявили дві іграшки, які заборонені до продажу в Україні. У дитячій «неваляйці» та роботові на колесах виявили підвищений вміст свинцю,   повідомила Суспільному заступниця начальника головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Оксана Немкович.

«Дитячі іграшку-неваляшку «Ведмедик» та іграшковий музичний робот на колесах виявили в одному з магазинів Рівного. Проте такі іграшки можуть бути й в інших закладах торгівлі міста. Якщо їх знайдуть, то вилучать і повернуть виробнику, який у Китаї, або імпортеру, який повинен слідкувати за якістю», — зазначила заступниця.

Вона уточнила, що вміст свинцю у першій іграшці перевищував норму у понад 64 рази, а у другій — у 140 разів. За інформацією посадовиці, такі іграшки могли б викликати анемію, порушення функцій нирок та опорно-рухового апарату, головний біль і запаморочення в дітей.

Оксана Немкович уточнила, що іграшки заборонили до продажу, відповідальність за розповсюдження іграшок нестимуть виробник та імпортер.

Варто знати, як підняти імунітет у дітей 4–7 років.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.