«У Міноборони РФ хтось пограв у Call of Duty»: експерти про російські плани захопити аеропорт Кишинева

2 хв на прочитання23 Лютого 2023, 07:33

Справжньою метою цього плану можуть виявитися величезні військові склади в Ковбасній (Придністров'я).

Молдовській владі відомо про кілька сценаріїв Кремля щодо дестабілізації ситуації в країні, заявив прем'єр-міністр Молдови Дорін Речан. Зокрема йдеться про план захоплення аеропорту в Кишиневі. Таким чином Кремль хоче отримати можливість перекидати солдатів і техніку для відкриття нового фронту в Україні.

«Ну припустимо. Інфільтрували до Молдови якусь кількість диверсантів, своїх «почекунів» там теж вистачає, захопили. Благо, не «Ла Гвардія» і навіть Домодідово. А далі що?

Далі військова наука вчить нас, що у захоплений плацдарм треба перекинути підкріплення. Або по землі — трохи складно, поки дачі навіть у Бахмуті не можемо захопити, у Пригожина його дохлі найманці в кадр не поміщаються. Або в повітрі — тут українські зенітники, побачивши в небі гордовиті Іли з десантом навіть, я вважаю, спочатку розгубляться — за що нам таке щастя. З одного боку, у Молдови — братня Румунія (дві країни — один народ), а з іншого — не менш братня Україна — тільки попросіть, чи допоможемо в міру сил, а сил у нас неміряно.

Просто в Орді у тамтешньому Міноборони хтось пограв у Call of Duty: Modern Warfare 2, місія No Russians. Типу, можемо повторити», говорить військовий журналіст, головний редактор сайту «Кримінальні новини Ізраїлю» Сергій Ауслендер.

«Видається найлютішим ідіотизмом? Так! Є безглуздим і згубним кроком, що розпорошує залишки сил і втягує у війну ще кілька держав? Так! Тим більше підстав припускати, що план захоплення Кишинева реальний. Тільки розвідані запаси тупості у Росії — безмежні. Отже, під генштабівськими кашкетами цілком міг визріти і цей задум», іронізує відомий російський опозиційний журналіст-емігрант Олександр Невзоров.

Він припускає, що справжньою метою цього плану можуть виявитися величезні військові склади в Ковбасній (Придністров'я), бачені ним свого часу на власні очі.

«Вони величезні і на перший погляд вражають. Але 75 % їхнього вмісту — продукція 1950-1980 р.р.», наголошує Невзоров.

Нагадаємо, «Молдові досить продати Україні свої боєприпаси і дати повноваження на самовивіз»: питання Придністров’я незабаром може вирішитися.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: