Догори
Дати відгук

Топ-5 продуктів, які знижують рівень стресу і додають сил

Фахівці в області харчування рекомендують звернути увагу саме на зелені банани, так як в них міститься велика кількість клітковини.

1 хв на прочитання31 Березня 2021, 23:01
Топ-5 продуктів, які знижують рівень стресу і додають сил. Топ-5 продуктів, які знижують рівень стресу і додають сил.
Поділитись:

Людина може впливати на свій емоційний стан, крім того, свідомо його балансувати за допомогою продуктів харчування. Фахівці заявляють, що додавання в раціон всього одного елемента може значно поліпшити стан організму. І цей елемент - клітковина, пише Країна Здоров'я.

Щоб відчувати себе бадьоро, потрібно регулярно вживати такі продукти:

  • Насіння льону. В одній ложці насіння міститься 3 грами клітковини і 2 грами білка. Плюс жирні амінокислоти, які є профілактикою серцево-судинних захворювань.
  • Авокадо. Один такий фрукт містить 25 відсотків розчинної і 75 відсотків нерозчинної клітковини. Крім того, це відмінне джерело калію, який необхідний для здоров'я серця.
  • Квашена капуста. Це відмінне джерело білка і пробіотиків.
  • Зелені банани. Фахівці в області харчування рекомендують звернути увагу саме на зелені банани, так як в них міститься велика кількість клітковини та харчових волокон.
  • Брокколі. Це один з найбільш корисних овочів. У такій капусті міститься багато клітковини і елементів, корисних для кишечника.

Крім того, в список продуктів, багатих на клітковину, потрапили чорниця, цибуля, часник, картопля, спаржа та артишок.

Варто знати, коли потрібно зміцнювати судини і як це робити.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.