Догори
Дати відгук

Нові вражаючі дані: скільки насправді тих, кому COVID-19 не страшний

2 хв на прочитання23 Листопада 2020, 15:57
Поділитись:

Вчені змінили свою думку щодо того, скільки людей насправді мають природний імунітет до коронавірусу. Повідомляється, що в результаті перенесення дуже схожих на коронавірус вірусів, у людей з'явилися специфічні Т-клітини, які розпізнають COVID-19 і допомагають як можна швидше впоратися із захворюванням. Вчені спиралися у своїх висновках на аналіз більше ніж трьох тисяч пацієнтів. Серед них наявність Т-клітин була виявлена у 25% заражених! Про це свідчать результати дослідження Public Health England. Повідомляє The Telegraph.

Як повідомляється, згідно з попереднім дослідженням, вчені дотримувалися думки, що специфічний природний імунітет до коронавірусу є тільки у 6% людей.

Особливістю такого "Т-імунітету" є те, що антитіла та інші частини імунної системи не можуть проникнути до вірусу, коли він вже інфікував організм. Ці Т-клітини допомагають організму розпізнавати інфіковані коронавірусом клітини, щоб їх знищити, захистити здорові та перешкоджати реплікації інфекційних агентів.

За оцінкою експертів Кембриджського університету, 7,37 мільйона людей у Великобританії вже заразилися коронавірусом, і відповідно будуть мати набутий імунітет. Попри це, дослідження Public Health England доводить, що відсоток людей, які мають імунітет, насправді може бути вище і дорівнювати 14 мільйонам людей або навіть більше.

Проаналізувавши механізм знищення коронавірусної інфекції антитілами та Т-клітинами, вчені прийшли до висновку, що "Т-імунітет" діє вже в процесі захворювання, в той час, як антитіла допомагають не допустити розвитку хвороби на ранніх етапах. 

Вчені відзначили, що лише половина з тих, у кого був високий показник Т-клітин, мали ідентифіковані антитіла проти COVID-19, з чого учені роблять висновки, що один вид імунітету може існувати без іншого. Крім того, дослідники припустили, що антитіла дуже швидко зникають з організму після одужання від коронавірусу, тоді як Т-клітини діють в організмі довше.  

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що українцям брешуть про кількість ліжок із киснем — волонтерка.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Фото: Телеграм-канал «Садівник»
Живопліт із гортензій: цікава ідея для ландшафтного дизайну (ФОТО)
1 хв на прочитання35 хвилин тому
Курячі стріпси Смачна страва Закуска з курятини
Як приготувати курячі стріпси: закуска для частування гостей
1 хв на прочитаннягодина тому
Фото: 5 канал
Трійця, яка збігається з Купайлом: як підготуватися до свята, щоб запустити в своєму житті позитивні і яскраві зміни
3 хв на прочитання2 години тому
Урожай помідор Рослинні хвороби Закарпаття Загибель врожаю
Рослинні хвороби на Закарпатті практично знищили урожай помідор
2 хв на прочитання2 години тому
22 червня - Міжнародний день тропічних лісів: збереження легенів планети
3 хв на прочитання4 години тому
«Нівелює всі мільярдні вкладення у боротьбу з кліматичною кризою»: екологічний вимір російсько-українського протистояння
1 хв на прочитання4 години тому
Майже кожна третя водойма України забруднена – Віктор Ляшко
1 хв на прочитанняВчора
Джипінг у заповідних зонах скоро буде під забороною: ухвалено законопроєкт для збереження природно-заповідного фонду
2 хв на прочитанняВчора