Намет із модрини — гармонія природної краси в ландшафтному дизайні
Але для дачного вирощування це дерево має один недолік.
Модрина, відома своєю стійкістю та красою, є ідеальним матеріалом для створення затишних куточків на свіжому повітрі. Використання цього дерева в ландшафтному дизайні дозволяє створити гармонійні простори, де можна відпочити, насолоджуючись природою та свіжим повітрям.
Телеграм-канал «Дача. Сад та город» розповідає, що модрина — дуже зимостійке дерево. Вона може витримувати морози за -50 °С. Але для дачного вирощування у неї є один недолік — дуже вже дерево могутнє! Тому садівникам краще вибрати форми з обмеженим зростанням. Наприклад, декоративна і не надто велика модрина плакуча.
Дерево це комбіноване: на стовбурик звичайної модрини прищеплюють кілька живців плакучої форми. Центральний провідник при цьому видаляють, так що дерево росте тільки за рахунок невеликого приросту штамба.
Щеплені гілки ростуть убік і вниз, химерно звиваючись. Хвоя влітку має не яскраво-зелений колір, як у видової модрини звичайної, а злегка блакитний.
Як усі хвойні, модрина живе в симбіозі з кореневими бактеріями, тому при її посадці корисно додати в ґрунт кілька лопат землі із соснового бору.
У 1-й рік обов'язкові поливи. Калійні та фосфорні підживлення роблять навесні та восени з 2-го року життя.
Більше новин читайте на GreenPost.