Догори
Дати відгук

«Нафтогаз України» підтримує рішення уряду щодо тарифів на газ, буде фіксована ціна

Компанія готова надавати газ за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

2 хв на прочитання14 Січня 2021, 10:08
Поділитись:

Газопостачальна компанія (ГК) «Нафтогаз України» готова в межах тарифного плану «Місячний» забезпечити природним газом побутових споживачів за регульованою ціною 6,99 грн за куб. м до завершення карантину або опалювального сезону.

Як ідеться у заяві «Нафтогаз України», для клієнтів, які оформили тарифний план «Річний», вартість газу не зміниться і складе 4,73 грн, 5,24 грн та 6,45 грн за куб. м, відповідно до умов договорів.

Також ГК «Нафтогаз України», як постачальник «останньої надії» (ПОН), готова прийняти всіх побутових споживачів, постачальник яких не зможе або відмовиться постачати газ за регульованою ціною.

«Ми готові мінімізувати тиск цін на енергоносії на незахищені верстви населення під час карантинних обмежень. Ми готові «прийняти на ПОН» всіх, хто опиниться без постачальника газу у випадку неготовності газозбутової компанії забезпечити визначену урядом ціну у 6,99 грн за куб. м», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Він також сказав, що  компанія розуміє, що запровадженням регульованих цін на газ уряд зробив вимушений крок, викликаний потужною протидією приватних постачальників розвитку ринку газу та переходу споживачів до нових постачальників газу.

Нагадаємо, що Кабмін пропонує на період карантинних обмежень знизити ціну на газ для населення та встановити її на рівні 6,99 грн за кубічний метр. У зв'язку з пандемією коронавірусу, на час карантину ціну на газ буде регулювати не ринок, а держава. 

Компанії-монополісти, які підняли ціну за транспортування блакитного палива до осель українців, найближчим часом перевірить НКРЕКП.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.