Догори
Дати відгук

Уряд пообіцяв знизити ціну на газ

У зв'язку з пандемією коронавірусу, на час карантину ціну на газ буде регулювати не ринок, а держава.

1 хв на прочитання13 Січня 2021, 15:31
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Кабмін пропонує на період карантинних обмежень знизити ціну на газ для населення та встановити її на рівні 6,99 грн за кубічний метр. Про це 13 січня на засіданні Кабміну повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль. 

«На нараді у президента України, яка відбувалася сьогодні, прийняли ряд рішень. У зв'язку з пандемією коронавірусу, пропонується запровадити для всіх споживачів на період карантинних обмежень державне регулювання ціни на газ», — сказав Шмигаль.

За словами очільника уряду вона становитиме  6,99 грн за кубічний метр блакитного палива.

Шмигаль також зазначив, що  з 1 серпня 2020 року в Україні запрацював ринок газу для тих громадян, які не мають централізованого опалення. Відповідно політики більше не регулювали в ручному режимі ціни на газ. Їх встановлюють попит і пропозиція, як в усьому цивілізованому світі. 

Прем'єр-міністр наголосив на тому, що запуск ринку газу в Україні — це процес незворотній, попри протести компаній-монополістів і частини українців.

 Як ми писали раніше, очільник Чернівців Роман Клічук заявив, що НКРЕКП незаконно підвищила тарифи на газ й вимагає їх знизити. 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго