На заздрість NASA: у Британії пошили срібний костюм, який «ховає від усього» (ФОТО)

3 хв на прочитання5 годин тому
Фото: Vollebak

«Зручно носити будь-де, як звичайну легку куртку — просто виглядатимете так, ніби щойно зійшли з космічного корабля».

Якщо ви параноїдально боїтеся, що компанії та державні органи відстежують ваше місцеперебування, є вихід. Британський бренд одягу Vollebak продає футуристичний спортивний костюм із чистого срібла, який блокує радіохвилі, щоб ніхто не міг вас відстежити чи зателефонувати. Срібний матеріал блокує електромагнітне випромінювання, інфрачервоне виявлення і навіть бактерії — захищаючи все тіло. «Захисний костюм» має кишені для смартфона, тому вас не зможуть виявити. Про це розповідає Daily Mail.

Компанія Vollebak, яка виготовляє «одяг з майбутнього», використала той самий захисний матеріал, що й NASA для свого марсохода Curiosity.

«Ми розробили куртку так, щоб її було зручно носити будь-де, як звичайну легку куртку, з тією лише різницею, що ви виглядатимете так, ніби щойно зійшли з космічного корабля», — йдеться в описі.

Застібка-блискавка спереду, каптур із регулятором шнура ззаду та два еластичні регулятори шнура на подолі, манжети затягуються на зап'ястях за допомогою однієї застібки: костюм забезпечує надійний захист і відчуття безпеки навіть для найбільших параноїків.

Втім, цей блискучий одяг коштує недешево — куртка коштує 2 495 фунтів стерлінгів, а штани — 1 495 фунтів стерлінгів, що в сумі становить 3 990 фунтів стерлінгів.

«Задовго до того, як марсохід Curiosity був відправлений на Марс для пошуку ознак життя, його потрібно було протестувати тут, на Землі. Тому NASA створило електромагнітний екрануючий намет, який був розроблений, аби повністю заблокувати зовнішнє електромагнітне випромінювання під час тестування. Тепер ми взяли цю технологію і перетворили її на наш перший екрануючий костюм», — пише Vollebak.

Зовнішня оболонка костюма інкрустована чистим сріблом, яке блокує радіохвилі та мікрохвилі в діапазоні частот від 0,2 ГГц до 10 ГГц. Цей діапазон включає Wi-Fi, Bluetooth та супутники Ku-діапазону, а також радарні системи, які використовують радіохвилі для визначення відстані та напрямку об'єктів. Окрім того, костюм також відхиляє середньо- та довгохвильове інфрачервоне випромінювання — це означає, що вас не видно на інфрачервоних камерах у темряві.

За словами компанії, «захисний костюм» має кишені для телефону, які працюють як «клітка Фарадея» — корпус, що блокує електромагнітні поля. Названі на честь легендарного англійського науковця Майкла Фарадея, який вперше сконструював таку клітку в 1836 році, клітки Фарадея використовуються в центрах обробки даних, лабораторіях і лікарнях.

Ба більше, срібло є антимікробним, тобто воно зупиняє ріст мікроорганізмів, таких як бактерії, що має зменшити ймовірність захворювань.[gallery id=426]

Для створення костюма Vollebak співпрацював із німецькою лабораторією Shieldex, яка створює високотехнологічні металізовані тканини для цифрової криміналістики, медичного текстилю, аерокосмічної галузі та марсоходів.

Їхні матеріали використовуються для захисту електроніки від кібератак, маскування супутників від тепловізійних камер і створення біометричних датчиків, які можна носити.

За словами Vollebak, електромагнітне випромінювання робить громадян вразливими до зростаючої загрози стеження, називаючи це наступним значним науковим викликом.

«Воно чудово допомагає поширювати інформацію та енергію у Всесвіті, але в епоху порушень кібербезпеки, геополітичної нестабільності, перших пілотованих польотів на Марс і впливу космічної радіації воно також становитиме все більшу загрозу», — йдеться в статті.

На сайті Vollebak костюм доступний для попереднього замовлення вже зараз і буде доставлений покупцям у квітні.

Компанія вже виготовила цілу низку ексцентричного одягу — від «куртки апокаліпсису», що захищає від лави, до «кокона» для подорожі на Марс — і навіть працює над плащем-невидимкою у стилі Гаррі Поттера.

Більше новин читайте на GreenPost.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: