Догори
Дати відгук

На Київщині побудують завод з виробництва локшини за $70 млн

Будівництво заводу заплановано в м.Біла Церква.

1 хв на прочитання19 Лютого 2022, 16:30
Поділитись:

Виробник локшини та пюре Rollton компанія «Маревен Фуд Україна» планує інвестувати $70 млн у будівництво заводу в м.Біла Церква (Київська обл.) та у систему дистрибуції товарів. Про це повідомила у Facebook нардеп та секретар Національної інвестиційної ради при Президентові України Галина Янченко.

«Це величезний комплекс зі складами, офісами та центром розробки нової продукції площею 16 га і виробничою потужністю 160 тисяч тонн готової продукції на рік. Наголошую — української продукції, бо 70% сировини та матеріалів українські. І це не просто цифри, це понад 1000 робочих місць та соціально-економічний розвиток регіону», — написала депутат. 

Вона зазначила, що компанія вже вклала $60 млн у виробництво харчових продуктів на території України. 

«Зокрема «Маревен Фуд» має виробництво у Білій Церкві, яке вже забезпечує роботою понад 500 українців. Їхній другий великий проєкт — гарний сигнал не лише для наших виробників, а й для всіх іноземних інвесторів», — додала Янченко.

Для довідки: «Маревен Фуд Україна» — це дочірнє підприємство Mareven Food Holdings: відомого холдингу зі 100% японсько-в'єтнамським капіталом. Компанія пропонує споживачеві широкий асортимент якісних продуктів швидкого приготування. Флагман виробника в Україні — торгова марка «Роллтон»: вермішель та локшина швидкого приготування, картопляне пюре, яєчна локшина швидкого приготування та універсальні приправи.

До слова, країну очікує дефіцит цукру, витрати на вирощування зростуть на 44%.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.