Догори
Дати відгук

На Хмельниччині несанкціоновано скинули дві тисячі кубометрів львівського сміття

Фахівці проводять розрахунки шкоди, завданої довкіллю.

1 хв на прочитання16 Червня 2021, 15:55
Фото: Держекоінспекція Фото: Держекоінспекція
Поділитись:

В смт Летичів на Хмельниччині виявили несанкціонований скид привезеного зі Львівщини сміття. Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області. 

Зазначається, що про несанкціонований скид сміття з вантажних автомобілів на «гарячу лінію» обласної екоінспекції повідомила мешканка Летичева.

«Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області проведено обстеження, за результатами якого було виявлено три насипи побутового сміття різного складу (поліетилен, папір, скло, ПЕТ-пляшка, харчові відходи тощо), що було розосереджено на земельній ділянці, розташованій за межами смт Летичів у напрямку с. Суслівці. Загальний об’єм несанкціоновано видалених твердих побутових відходів становить приблизно 2 тис. м3», — повідомили в інспекції.

За попередніми даними, сміття прибуло зі Львівської області вантажними автомобілями, що належать ТзОВ «ОЛ-ТРАНС СЕРВІС». Походження сміття підтверджують знайдені уривки цінників і чеків.

Фахівці відібрали з ділянки проби ґрунту та проводять розрахунки шкоди, завданої довкіллю.

Нагадаємо, що за словами засновниці ГО «Україна без сміття» Євгенії Аратовської, на сьогодні органи місцевого самоврядування закладають у бюджети витрати лише на збирання, перевезення та захоронення відходів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.