Догори
Дати відгук

Команда ресторанів Привіт відкривають у столиці Plastic Club, куди можна здати сміття на переробку

Plastic Club не приймає органічне сміття, медичні і фармацевтичні відходи

2 хв на прочитання10 Червня 2021, 17:02
Фото: ресторани Привіт Фото: ресторани Привіт
Поділитись:

12 червня команда ресторанів Привіт Даші і Міші Кацуріних відкриває на Золотих воротах у Києві Гараж Plastic Club, у якому будуть безкоштовно збирати, сортувати і відвозити на переробку сміття. Про це повідомляє nv.ua. 

Plastic Club — місце, куди здають на переробку весь пластик з Китайського, Тайського і В'єтнамського Привітів. Тепер безкоштовно віддати на переробку сміття можуть усі охочі. Для цього потрібно привезти чисту, суху і максимально укомплектовану вторсировину за адресою вулиця В’ячеслава Липинського, 1−3. У пункт прийому можна здати скло, папір (картон, журнали, книги, тетрапак), метал, пластик (пакети, прозорі пляшки, пляшки від побутової хімії і кришки). 

«Наші спроби розібратися з тим, як діяти більш екологічно привели нас до висновку, що більшість цілком собі свідомих людей не сортує сміття, тому що це банально складно і займає багато часу. Ми вирішили допомогти бізнесам і мешканцям нашого району, поділитися накопиченим досвідом і запустити пункт для прийому, сортування та відправки на переробку — Plastic Club», — розповідає Даша Кацуріна.

З 12 червня точка буде працювати в тестовому режимі за графіком: середа 16:00—20:00; Субота — неділя 11:00−18:00.

 «Жахливе забруднення навколишнього середовища відходами людської життєдіяльності — незаперечний факт. Ми не експерти в галузі екології та переробки. Ми просто хочемо робити світ навколо кращим можливими способами і додати свій, нехай невелику, проте вклад в те, щоб не просто споживати, а й відновлювати те, чому ми завдаємо шкоди», — каже Міша Кацурін.

Нагадаємо, що потрібно знати про заборону в Україні пластикових пакетів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.