Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Метод швидкого та простого прибирання «анонімні лінтюхи»: як отримати результат, не витрачати багато часу і сил

Метод швидкого та простого прибирання «анонімні лінтюхи»: як отримати результат, не витрачати багато часу і сил

Цей метод має безліч послідовників.

2 хв на прочитання09 Жовтня 2023, 17:19
Поділитись:

Автор методу швидкого та простого прибирання точно невідомий. Але кажуть, що це була жінка-підприємець із США на ім'я Сандра Фелтон. За легендою, вона придумала цей метод, розлютившись після втрати своєї наукової дисертації вдома. Неможливо підтвердити чи спростувати цю історію, але одне ясно: цей метод має безліч послідовників, які збираються на сайті messies.com. Там вони отримують щоденні нагадування про те, що і коли треба робити, і підтримують одне одного у своїй небажанні займатися домашньою роботою.

«Життя в порядку» розповідає, що відповідно до методу, прибирати треба так:

- Делегувати. Написати список завдань, щоб кожному члену сім'ї дісталися справи до душі.

- Передбачити справи на ранок та вечір.

- Прибирати в процесі: якщо ви робите щось, що створює безлад (наприклад, готуєте), прибирайте за собою під час дії. Це допоможе уникнути великого бардаку наприкінці.

- Не витрачати багато часу на прибирання. Головне — порядок. Під час експрес-прибирання речі кладуться у заздалегідь підготовлені коробки. Якщо є лише 10 хвилин перед приходом гостей на прибирання вітальні, не варто витрачати час на роздуми, що робити з кожною річчю — просто покладіть їх у коробку, а рішення прийміть пізніше.

- Позбутися мотлоху.

- Організувати зберігання. Знайдіть зручні місця для зберігання речей, щоб вони були доступними і не створювали безладу.

- Регулярно проводити генеральне прибирання раз на тиждень або місяць для повного прибирання всього будинку, коли ви розбиратимете всі коробки, протирати пил тощо.

- Якщо можливо, попросіть допомоги у прибиранні у друзів чи родичів.

- Нагороджувати себе. Після завершення прибирання чи виконання окремого завдання нагородіть себе чимось приємним.

- Підтримувати порядок. Повертайте речі на місця після використання. Намагайтеся не створювати безладу, щоб потім не витрачати час на його ліквідацію.

Також ми розповідали, що робити, аби заощадити час і енергію на прибирання: експерти радять, як підтримувати порядок у будинку з мінімальними зусиллями.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.