Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Метод розмотлошення «100 речей»: три способи комфортно позбутися зайвого

Метод розмотлошення «100 речей»: три способи комфортно позбутися зайвого

Завдання «знайти 100 непотрібних речей» звучить як виклик.

1 хв на прочитання10 Червня 2023, 18:39
Поділитись:

Для тих, хто відчуває, що речей удома накопичилося катастрофічно багато, Телеграм-канал «Життя в порядку» пропонує метод розмотлошення «100 речей».

Позбавляємось 100 речей за один день. Такий підхід добре діє у тому випадку, коли ви рішуче налаштовані провести розмотлошення в будинку. І оскільки завдання «знайти 100 непотрібних речей» здається об'ємним і звучить як виклик, ви зможете без жалю знайти такі предмети, які вам давно не потрібні.

Пам'ятайте: при розмотлошенні гардероба обов'язково створіть окрему категорію речей, які вам не потрібні, але за рахунок гарного стану можуть стати в нагоді іншим.

Викинути 100 речей за 10 днів. Якщо вам зручніше розбивати глобальну мету на дрібні завдання, такий підхід вам підійде більше. До того ж буде цікаво щодня знаходити 10 речей із різних категорій, яких ви легко можете позбутися. Виходить, що ви створюєте собі марафон, після якого зможете порівняти відчуття «до» і «після».

Винести з квартири 100 речей за 100 днів. Легше завдання, ніж дві попередні. При такому підході ви можете викинути навіть більше, ніж 100 речей, а процес розмотлошення пройде вам досить легко.

Також нагадаємо, що «навіть коли ми спимо, речі продовжують висмоктувати нашу енергію, і вранці ми встаємо вже втомленими»: як зменшити речовий шум.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.