Догори
Дати відгук

Медики знайшли новий спосіб, як швидко знизити холестерин і схуднути

Такий режим харчування виключає з раціону типові харчові алергени.

1 хв на прочитання27 Березня 2021, 07:30
Медики знайшли новий спосіб, як швидко знизити холестерин і схуднути Медики знайшли новий спосіб, як швидко знизити холестерин і схуднути
Поділитись:

Швидко схуднути, очистити судини, прискорити обмін речовин допоможе палеодіета. Вчені знайшли нові докази користі білкової дієти. Результати дослідження опубліковані в журналі  mdpi.com. 

Палеодіета заснована на принципі - є тільки те, що їли наші предки, мисливці і збирачі епохи палеоліту. Сучасній палеолітичної дієтою рекомендується їсти багато білкових продуктів, таких як м'ясо, риба, птиця, а також фрукти, коренеплоди, овочі, горіхи. При цьому не рекомендуються зернові, молокопродукти, боби, оброблені масла і цукор.

Отже, це ефективна дієта для позбавлення від зайвих кілограмів і підтримки стабільної ваги тіла. Оскільки палеопітаніе має на увазі відмову від злакових, його можна порівняти з безвуглеводної кетодіетой.

Принципи палеодіети:

  • відмова від сучасних продуктів харчування;
  • вживання традиційної їжі;
  • рекомендується людям, що страждають харчовими алергіями.

Такий режим харчування виключає з раціону типові харчові алергени. У цієї дієти є прихильники, навіть серед зірок, і противники. І ось вчені вивчили вплив такого харчування в короткостроковій і довгостроковій перспективі на здоров'я добровольців.

Білкова палео-дієта допускає не тільки м'ясо, а також свіжі овочі і фрукти

Медики досліджували показники здорових і хворих людей, спортсменів, які харчувалися за принципом палео. І знайшли чергові плюси такого харчування:

  • Поліпшення ліпідного і вуглеводного обміну.
  • Нормалізація показників артеріального тиску.
  • Зниження рівня холестерину.
  • Зниження маси тіла.

До слова, вчені назвали прості продукти, які допоможуть очистити судини.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.