Догори
Дати відгук

Медики пояснили, чому навесні частішають головні болі, і як цього уникнути

При цьому активно сприяє розвитку недуги дефіцит вітамінів В і D, що часто виникає навесні.

1 хв на прочитання09 Квітня 2021, 23:45
Медики пояснили, чому навесні частішають головні болі, і як цього уникнути. Медики пояснили, чому навесні частішають головні болі, і як цього уникнути.
Поділитись:

Як правило, з приходом весни збільшується кількість скарг пацієнтів на загострення хронічних захворювань. Фахівці пояснюють сплеск весняних судинних спазмів і мігрені збільшенням числа сонячних днів, наступних за зміною пори року. Саме навесні багато пацієнтів частіше стикаються з головним болем.

Мігрені, головні болі - це яскраві ознаки загострення хронічних захворювань судин, зокрема вегетосудинної дистонії (ВСД). Загострення хронічних захворювань завжди відбувається навесні і восени при зміні сезонів. Яскравим симптомом такого загострення є головний біль на межі мігрені.

При цьому активно сприяє розвитку недуги дефіцит вітамінів В і D, що часто виникає навесні. На тлі судинної слабкості спостерігається поява спазмів і погіршення стану пацієнтів з ВСД.

Запобігти розвитку ускладнень можна за допомогою зміни раціону харчування. Потрібно збільшити споживання продуктів, здатних заповнити дефіцит вітамінів. Необхідно підтримати імунну систему і роботу шлунково-кишкового тракту.

Також важливо не допускати самолікування і при перших нездужання звертатися за медичною допомогою.

Нагадаємо, лікарі розповіли про вплив солодких продуктів і фруктів на тиск. Виявилося, що при харчуванні їжею, багатою цукрами, зростає тиск під час серцевих скорочень

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.