Догори
Дати відгук

Коронавірус з'явився в Китаї, ще в серпні 2019 року (відео)

До такого висновку прийшли вчені

2 хв на прочитання09 Червня 2020, 20:01
Поділитись:

Супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року. Про це йдеться у новому дослідженні Гарвардської медичної школи, повідомляє ТСН

Ще не рецензоване дослідження виявило, що наприкінці літа-початку осені 2019-го значно зросла кількість автомобілів на парковках близько п'яти лікарень Уханя, порівнянні з роком раніше. Їх стало більше на 67-90%, залежно від конкретної лікарні. У той час також зросли запити у пошуковій системі Baidu в Китаї за ключовими словами, пов'язаними з інфекційними захворюваннями, як-от "діарея" та "кашель". 

Автори роботи впевнені, що ці дані можна вважати дуже переконливими. Вони наголосили, що кількість людей, які шукали в Китаї дані про діарею, у той час зросла до небаченого рівня. Тепер ми знаємо, що це один із симптомів COVID-19. 

"Величезний відсоток людей, які зрештою мали позитивний результат на коронавірус в Ухані, насправді мали діарею", - сказав провідний автор роботи Джон Браунштейн CNN

Також, за його словами, супутникове стеження за поширенням інфекційних захворювань не є чимось новим для науки. Подібні дослідження вже публікувалися, приміром, про Латинську Америку, де парковки лікарень були переповнені під час сезону грипу. 

"Ці дані також підтверджують гіпотезу про те, що вірус виник природним чином в південному Китаї й потенційно вже міг циркулювати до спалаху, пов'язаному з ринком морепродуктів в Ухані", - додав він. 

Раніше генетичний аналіз зразків понад 7,5 тисячі людей, інфікованих COVID-19, дозволив припустити, що новий коронавірус швидко поширився усім світом між 6 жовтня та 11 грудня минулого року. Всесвітня організація охорони здоров'я також заявила, що не має підтвердженої інформації, що ринок в китайському місті Ухань був джерелом поширення нового коронавірусу. Його туди могли занести.  

 

Тим часом, близько трьох мільйонів європейців залишилися живими завдяки карантину.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Україна контролюватиме кількість безпритульних тварин гуманними методами
2 хв на прочитаннягодина тому
Кількість жертв збільшилася, двоє – у важкому стані, наслідки ракетного удару по Рівненщині
1 хв на прочитання2 години тому
"Ядерний тероризм"-ворожа ракета летіла критично низько над Південноукраїнською АЕС(ФОТО)
1 хв на прочитання4 години тому
pixabay
Лідери G7 погодили ембарго на золото з росії
1 хв на прочитання4 години тому
Рятувальники підтвердили загибель людини: по Києву та області ворог наніс 14 ракетних ударів
1 хв на прочитання5 годин тому
Як підготуватися до евакуації: інструкція
2 хв на прочитання14 годин тому
Як позбутися запаху цигарок у квартирі: з цим впорається засіб, на який ніхто б не подумав
1 хв на прочитанняВчора
Жіночий гороскоп на тиждень 27 червня-3 липня: Тільцям - важливі сни, Козерогам - гроші
5 хв на прочитанняВчора