Здоров'я нашого мозку напряму залежить від того, що ми споживаємо. Для того, щоб він працював продуктивно, гарвардський дієтолог Ума Найду пропонує серйозно переглянути свій раціон. На чому саме слід зупинити вибір, психіатр з питань харчування розповіла виданню CNBC, пише "Постфактум".
Їжа, яку споживає людина, розщеплюється на речовини, які з часом впливають на психічне самопочуття. Шкідлива їжа, наприклад, може призвести до тривожності та депресії. Зворотній ефект матиме регулярне споживання клітковини. Найкращим її джерелом дієтолог називає бобові, листкову зелень, насіння льону, цільне зерно.
Також варто подбати про те, щоб в раціоні було більше поліфенолів, які містяться у кольорових продуктах: моркві, чорниці, полуниці, чорних оливках. Також джерелами поліфенолів можуть стати горіхи: фундук та пекан.
"Вони мають протизапальні, антиоксидантні властивості, містять клітковину та численні мікроелементи, які потрібні нашому організму", - наголосила Найду.
Щоб забезпечити здорове функціонування кишківника, а як наслідок - мозку, фахівець радить також споживати ферментовані продукти, використовувати більше трав та спецій: куркуму, перець, петрушку, орегано, чебрець, імбир та часник.
Більше новин читайте на Green Post.