Чому постійно хочеться спати: справа у двох вітамінах
Сьогодні ви дізнаєтеся, чому постійно хочеться спати.
У ситуаціях із підвищеними емоційними, фізичними навантаженнями та стресом бажання поспати зайві кілька годин відхиленням не є. Але в деяких випадках навіть після повноцінного нічного відпочинку людині однаково бракує сил і енергії протягом дня, а очі заплющуються самі собою. Сьогодні ви дізнаєтеся, чому постійно хочеться спати.
Постійна сонливість може сигналізувати про найрізноманітніші проблеми. Іноді причиною є інфекція, напружений спосіб життя, проблеми зі щитоподібною залозою, діабет і навіть депресія.
Якщо ви весь час хочете спати, є велика ймовірність, що вам не вистачає корисних речовин. Про них ми й розповімо детальніше.
Чому весь час хочеться спати
У багатьох людей неконтрольоване бажання зануритися в сон спричиняє дефіцит вітаміну B12 - він підтримує нервову систему і відіграє важливу роль у виробництві еритроцитів.
При його нестачі організм не в змозі виробити потрібну кількість еритроцитів, які переносять кисень із кров'ю. Саме тому у вас може з'явитися несподівана втома вдень і слабкість. Згідно з твердженнями вчених, нестача цього вітаміну також призводить до розвитку анемії.
Найчастіше проблеми з ним у тих, хто відмовляється вживати м'ясо, рибу, яйця. У зоні вразливості послідовники вегетаріанської дієти.
Вітамін від сонливості
Ще одним найважливішим елементом для підтримки оптимального рівня енергії лікарі називають вітамін D. Він покращує засвоєння кальцію, без якого просто неможливо зберегти здоровими кістки та зуби.
Також необхідний він і імунній системі. За його нестачі організм сигналізує швидкою стомлюваністю і безперервною сонливістю.
У зв'язку з тим, що більша частина вітаміну D виробляється шкірою під впливом сонця, на дефіцит страждають жителі помірного кліматичного поясу, а також усі, хто рідко буває на свіжому повітрі.
Більше новин читайте на GreenPost.