21 червня - Міжнародний день йоги та скейтбордингу

2 хв на прочитання21 Червня 2024, 09:15
Заняття йогою. Фото ілюстративне

Свята, хоч і різні за своєю природою, але об'єднують людей у прагненні до фізичної активності.

21 червня світ відзначає Міжнародний день йоги та Міжнародний день скейтбордингу. Ці два свята, хоч і різні за своєю природою, але об'єднують людей у прагненні до фізичної активності, самовираження та гармонії. Йога та скейтбординг мають багато спільного: обидві діяльності сприяють розвитку фізичних навичок, підвищують рівень стресостійкості та дозволяють знайти внутрішній баланс.

Міжнародний день йоги

Йога – це древня практика, яка поєднує фізичні пози (асани), дихальні вправи (пранаями) та медитацію для досягнення фізичного, ментального та духовного благополуччя. Відзначення Міжнародного дня йоги було започатковане Генеральною Асамблеєю ООН у 2014 році, а перше святкування відбулося 21 червня 2015 року. Цей день вибраний невипадково, адже він є найдовшим днем року, що символізує світло, здоров'я та гармонію.

Цього дня по всьому світу проходять масові йога-сесії, семінари та практики, спрямовані на підвищення обізнаності про численні переваги йоги для здоров'я. Участь у цих заходах може взяти кожен, незалежно від віку та рівня фізичної підготовки.

Фізичні переваги йоги

  1. Покращення гнучкості та сили:

  1. Поліпшення постави:

  1. Підтримка серцево-судинної системи:

  1. Поліпшення дихання:

Міжнародний день скейтбордингу

Скейтбординг – це сучасний вид спорту і культури, що об'єднує людей різного віку та походження. Цей вид спорту зародився в Каліфорнії в 1950-х роках і з тих пір набув популярності в усьому світі. Міжнародний день скейтбордингу святкується 21 червня, і цей день є чудовою нагодою для скейтерів зібратися разом, поділитися досвідом та популяризувати цей вид спорту.

Скейтбординг - змагання, фестивалі та показові виступи професійних скейтерів проводяться у багатьох містах. Ці заходи не тільки сприяють розвитку скейтбордингу, але й об’єднують молодь, заохочуючи її до активного способу життя.

Цей вид спорту приносить багато користі для фізичного та психічного здоров'я, сприяючи розвитку як фізичних навичок, так і емоційної стійкості.

Більше новин читайте на GreenPost.

 

 

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: