- Главная
- Новости
- Агро
- Агробізнес UA
- У Києві триває «АГРО-2021»: 12 спецвиставок, автофестиваль з тест-драйвами та кулінарний фестиваль
У Києві триває «АГРО-2021»: 12 спецвиставок, автофестиваль з тест-драйвами та кулінарний фестиваль
Також програма виставки передбачає низку ділових заходів, форумів, дискусійних панелей.
У столиці ще сьогодні та завтра триватиме масштабна і довгоочікувана подія — «АГРО-2021». Безумовно, її вважають найважливішою подією агропромислового сектору України й ефективною платформою для демонстрації найновіших галузевих досягнень, інноваційних рішень і технологій.
Організатори заходу зазначають, що особлива увага приділятиметься цього разу новинкам сільськогосподарської техніки й устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям як для великих, так і малих аграрних підприємств. Щороку виставку відвідують перші особи держави, керівництво АПК України, топ-менеджери агрохолдингів, фахівці підприємств. Загальна кількість відвідувачів у минулі роки становила до 90 тисяч осіб щороку.
У межах «АГРО-2021» відбудуться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.
Також програма виставки передбачає низку ділових заходів, форумів, дискусійних панелей, науково-практичних заходів, прес-конференцій, які забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками. На «АГРО-2021» українські виробники зможуть безпосередньо налагодити контакти із представниками країн-лідерів світового аграрного сектору, знайти нових партнерів і клієнтів.
Окрім офіційної та ділової частини, виставка матиме цілу низку цікавих і розважальних заходів. Зокрема, це автомобільний фестиваль із тест-драйвами «Агро Авто Шоу», кулінарний фестиваль «AgroFoodFest», фестиваль національних виробників товарів «FEST UA» та «Ринг-Аукціон племінних тварин».
Виставка проходить на ВДНГ.
До слова, українці створили «мармурову» яловичину з води, білка й овочів.