Догори
Дати відгук

Українці створили «мармурову» яловичину з води, білка та овочів

GreenBeefSteak незабаром можна буде спробувати в меню обраних ресторанів по всій Україні.

1 хв на прочитання10 Червня 2021, 10:50
Українці створили «мармурову» яловичину з води, білка та овочів Українці створили «мармурову» яловичину з води, білка та овочів
Поділитись:

Національні виробники намагаються бути в тренді світового виробництва продовольства і,  використовуючи новітні технології, шукають заміну м'ясу.  Так,  компанія Green Go створила перший рослинний стейк в Україні — GreenBeefSteak. 

У Green Go зазначають, що продукт на смак і зовні схожий на «мармурову» яловичину.  До його складу ввійшли рослинні інгредієнти: питна вода, соєвий білок, кукурудзяний крохмаль, пшеничний білок, соняшникова та кокосова олії, харчова сіль, целюлозна камідь, харчові волокна, дріжджовий екстракт, декстроза, рідка карамель, буряковий сік, ферментований рис, лимонна кислота та веганський ароматизатор смаженого м’яса.

GreenBeefSteak незабаром можна буде спробувати в меню обраних ресторанів по всій Україні. Вартість одного стейка (вага — приблизно 160 грамів) буде на рівні преміальних видів яловичини.

Компанія GreenGo також розпочала виробництво перших в Україні альтернативних рибних продуктів GreenFish, котлет GreenBeef і фаршу GreenFarsh.

До слова, узбецькі фермери виростили унікальні чорні кавуни без кісточок.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро